0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Böker Nůž Plus Micro Tracker

1 990 

Böker Nůž Plus Micro Tracker od Böker za cenu 1990 Kč

Popis produktu

Díky charakteristickému designu, koncepci Tracker se dvěma oddělenými čepelemi, odolné uhlíkové oceli 1095 a pozoruhodnému poměru ceny a výkonu se nůž Boker Plus Mini Tracker od Davea Wengera rychle stal nejprodávanějším nožem v oblasti bushcraftu a outdooru.
Zatímco přední část větších variant nože Tracker je vhodná především pro sekání a štípání, tvar čepele menšího rozměru nového nože Boker Plus Micro Tracker vykazuje zcela jiné přednosti a kvality. Micro Tracker sdílí výhody dvou úhlů broušení na jedné čepeli se svými většími bratry. Přední polovina menší čepele je navíc vynikající pro práci na prkénku a silná špička je výborná pro otevírání krabiček při každodenním používání. Malá špička, která odděluje oba brusné úhly, silně táhne do řezu v měkkých materiálech a je předurčena pro řezání šňůr, vlasců a řemenů. Terénní a 3D lukostřelci ocení kompaktní rozměry, silný hrot a archaický vzhled při vytahování chybně vystřelených šípů.
Boker Plus Micro Trapper má stejné nezničitelné materiály a povrchovou úpravu jako Mini Tracker. Tři pečlivě zapuštěné a zkosené duté mosazné hroty v rukojeti dodávají vizuální zvýraznění. Dodává se s adaptérem na opasek a na míru šitým kydexovým pouzdrem.
Technická specifikace nože Micro Tracker

Celková délka: 19,00 cm
Délka čepele: 9,00 cm
Tloušťka čepele: 4,00 mm
Hmotnost: 159,00 g
Návrhář: Dave Wenger
Materiál čepele: 1095
Materiál rukojeti: Micarta
Typ zámku: Pevný
Vyrobeno v: Asie
Barva: Hnědý
Barva čepele: Černá
Materiál pláště:Kydex

Böker Nůž Plus Micro Tracker od Böker za cenu 1990 Kč

Katalogové číslo: 02BO076 Kategorie: , ,
Výrobce:Böker

Související produkty