0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

BPS Knives Nůž BS3 Camping knife CSH

950 

BPS Knives Nůž BS3 Camping knife CSH od BPS Knives za cenu 950 Kč

Popis produktu

Kempingový nůž BS3 je implementací nože z produktové řady „Companion“, avšak s designem full tang, který dává větší sílu a spolehlivost v náročných situacích. Tento bushcraft nůž má kompaktní velikost, pohodlný a ergonomický design v kombinaci s klasickým skandinávským tvarem čepele a scandi výbrusem do „0“.
Čepel je vyrobena z uhlíkové oceli 1066, kalená na 57-59 HRC. Typ ostření – Scandi grind – usnadňuje práci se dřevem jakékoli úrovně tvrdosti a při různých teplotách. Vzhledem k tomu, že čepel kempinkového nože BS3 CSH je vyrobena z uhlíkové oceli.
BUSCHCRAFT TIP: Vzhledem k tomu, že čepel kempingového nože  je vyrobena z uhlíkové oceli, je třeba ji po použití dobře umýt a vytřít do sucha, ochrání tak váš nůž před korozí.
Rukojeť nože je vyrobena z ořechového dřeva, potažena dánským olejem, což umožňuje tomuto turistickému noži odolnost vůči vlhkosti a nečistotám. Rukojeť je upevněna pomocí šroubů, lze ji tak snadno odšroubovat pro snadné čištění nože.

Jak dopadl tento nůž v Krakenově testu a bude pro Vás dobrou volbou? Už brzy se dozvíte v připravované RECENZI na www.BUSHCRAFTportal.cz
Technická specifikace nože:

Čepel: uhlíková ocel 1066
Tvrdost, HRC: 57-59
celková délka – 217 mm (8,54 palce)
délka čepele – 105 mm (4,13 palce)
tloušťka čepele – 2,9 mm (0,1 palce)
délka rukojeti – 112 mm (4,40 palce)
hmotnost bez pláště – 140 gramů (4,9 oz)
závaží s pláštěm – 175 gramů (6,1 oz)
Rukojeť: ořechové dřevo
Původ: Ukrajina
Nosný systém: pouzdro z hovězí kůže

BPS Knives Nůž BS3 Camping knife CSH od BPS Knives za cenu 950 Kč

Katalogové číslo: BPS-BS3FT-CSH Kategorie: , ,
Výrobce:BPS Knives

Související produkty