0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

JUBÖ Zrnková vícedruhová káva CAFÉ Balení: 100g

95 

JUBÖ Zrnková vícedruhová káva CAFÉ Balení: 100g od JUBÖ za cenu 95 Kč

Popis produktu

Po dlouhém bádání, pátrání, ochutnávání a spousty, ale opravdu spousty mletí Vám konečně představujeme naše JUBÖ CAFÉ!
Pohodlně se usaďte a nechte se vtáhnout do plné chuti, intenzivní vůně a spousty podtónů naší zrnkové kávy, s péčí upražené v pražírně s téměř 100 letou tradicí. Možná si říkáte proč jsme nevybrali 100% Arabicu. Tuto směs jsme shledali jako ideální pro použití při všech standardních přípravách v terénu. Od klasického přelitého turka, přes french press, moka konvičky až po přípravu v Aeropressu. Světe div se, ale všichni jsme se shodli, že tahle kombinace s příměsí robusty je nám bližší než kdejaká 100% Arabica!

Druh kávových zrn: 70% ARABICA, 30% ROBUSTA
Země původu kávových zrn: Brazílie, Etiopie, Guatemala

Blíže o chuti, intenzitě a dalších vlastnostech:

Pražení: MEDIUM
Obsah kofeinu: 2/3
Intenzita vůně: 4/5
Tělo: 3/5
Intenzita chuti: 3/5
Sladkost: 3/5
Kyselost: 1/5
Přetrvání dochuti: 4/5

BIO balení

JUBÖ CAFÉ k Vám dorazí v rozložitelných BIO sáčcích, které jsou kompletně kompostovatelné a snadno rozložitelnké a to vč. ventilu i zipper uzávěru.

Sáčky jsou opatřeny jednosměrným ventilem, který zajišťuje, že se vzduch nedostane dovnitř. Jednosměrný ventil naopak umožňuje, aby se oxid uhličitý, který káva po upražení přirozeně produkuje, mohl ventilem odcházet ven.

Kvalitní balení kávy zajišťuje, že se káva dostane v perfektní kvalitě až k vám.
Balení 100g nebo 200g

Zakoupením balení KÁVY podpoříte projekt DĚTSKÝ KLÍČ (Šumperk)
10% z celkové ceny věnujeme právě na tento projekt
Co je dětský klíč?Projekt je zaměřen na poskytování služeb dětem a mladým dospělým s diagnózou poruchy autistického spektra (PAS). Cílem projektu je nabídnout klientům Dětského klíče sociální služby – služba osobní asistence, odlehčovací služba a služba sociální rehabilitace. V rámci těchto služeb nabízíme našim klientům volnočasové aktivity s osobní asistencí, aktivity v klubovně, Snoezelenu, víkendové a prázdninové pobyty. Pečujícím rodinám, které se v domá­cím prostředí starají o svého blízkého a na určitý čas potřebují v celodenní péči vystří­dat, nabízíme pobytovou odlehčovací službu na 1 až několik dní formou odlehčovacího bytu. V bytě je zajištěna péče o dítě v průběhu celého pobytu.Získané prostředky budou vynaloženy na přímou práci s klienty služby a na náklady souvisejícími s jejich chodem.
Podpořit můžete také sami prostřednictvím daru a webu DARUJ SPRÁVNĚ
http://www.detskyklic.cz/

JUBÖ Zrnková vícedruhová káva CAFÉ Balení: 100g od JUBÖ za cenu 95 Kč

Katalogové číslo: JUBO-CAFE-100_100G Kategorie: , , ,
Výrobce:JUBÖ

Související produkty