0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Koloběžka ONE COBRA Sport 4.2- Bílá

12 990 

Koloběžka ONE COBRA Sport 4.2- Zlatá od CRUSSIS za cenu 12990 Kč

Popis produktu

Brzdy
Kotoučové hydraulické brzdy SRAM LEVEL
Kotoučové brzdy od světoznámého výrobce Sram, to jsou brzdy Sram Level. Perfektní ergonomie pomáhá intuitivnímu ovládání a skvělé citlivosti. Perfektní brzdný ůčinek a rovnoměrnou dávkování brzdné síly zajistí 2-pístkový třmen s Alu páčkou a brzovým kotoučem 180 mm.
Rám

Hliníkový rám koloběžky COBRA Sport se specifickou a inovativní konstrukcí byl vyvinut s nejvyšším důrazem na funkčnost koloběžky.
Kónický tvar hlavové trubky spolu s optimálně tvarovaným trojúhelníkovým profilem krku zvyšuje pevnost rámu.
Stupátko

Unikátně řešené stupátko tvoří jeden celek se zadní vidlicí. Není to jen svébytný designový prvek, ale především konstrukční řešení eliminující u koloběžek typické únavové lomy v místech obvyklého navaření zadní vidlice ke stupátku.
Zachováním kontinuální šířky stupátka 102 mm po celé jeho délce včetně zadní vidlice, která spolu se zadním nábojem minimalizuje koloběžkáři nenáviděné kopnutí do kotníků při odrazu.
Zvednutá špička stupátka zajišťuje optimální průjezdnost koloběžky terénem; předchází "zapíchnutí" stupátka do překážky (terénní vlny, obrubníku apod.) a případnému pádu.

Pláště

Pláště SCHWALBE Marathon Racer 
Skvělé trekové pláště vyrobené ze sportovní směsi přírodního kaučuku SpeedGrip, který umožňuje dofouknutí pneumatiky až do tlaku 6 barů. Díky použitému materiálu a vysokému tlaku je zajištěn extrémně nízký valivý odpor a výborný záběr.
Pláště jsou vhodné na silnici i do lehkého terénu, na polní nebo lesní cesty. Plášť je navíc chráněn proti defektu dvojitou vrstvou nylonové tkaniny RaceGuard.
Reflexní pruh, který se rozsvítí při nasvícení reflektorem okolo celého obvodu pláště, přispívá ke zvýšení pasivní bezpečnosti jezdce za nižší viditelnosti.

Koloběžka ONE COBRA Sport 4.2- Bílá od CRUSSIS za cenu 12990 Kč

Katalogové číslo: 36157_4233 Kategorie: , ,
Výrobce:CRUSSIS

Související produkty