0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Kosmas PREPPING aneb buďte připraveni – Vojtěch Štrba

320 

Kosmas PREPPING aneb buďte připraveni – Vojtěch Štrba od Kosmas za cenu 320 Kč

Popis produktu

Vybrali jsme pro Vás do naší nabídky knížky, které nás poznamenaly, obohatily a ledacos naučily. Jsou knihy, ke kterým se rádi vracíme, nebo v nich prostě jen tak listujeme, zde je pár tipů na naše oblíbené knihy a právě i tato kniha je jednou z nich, jejíž vznik jsme navíc podpořili!
“Knížky byly, jsou a budou studnicí moudrosti. Na internetu je dnes mraky informací, ale internet je tak trochu vysavač energie. Naopak knížka nabíjí. Nemyslíte?”Hezké čtení přeje Kraken
Zde najdete pár tipů z naší zálesácké knihovny
Tato kniha se zabývá přípravou (preppingem) na různé zdraví, život nebo majetek ohrožující situace, které se v dnešní moderní době mohou v běžném životě objevit. Dozvíte se jak si zachovat osobní bezpečnost, jak se vyhnout konfliktu, jak můžete sebe a své blízké připravit na eventuální evakuaci, dozvíte se několik tipů, jak zabezpečit svůj dům před nevítanými návštěvníky a mnohé další zajímavé tipy.
V době dokončování rukopisu této knihy probíhala celosvětová pandemie koronaviru, který způsoboval nemoc COVID-19. Svět si s touto pandemií dokázal poradit, k totálnímu chaosu a následnému rozpadu společnosti jak ji známe, nedošlo. Přípravou na tuto eventualitu se zabývá druhá část této knihy.Tato kniha může pro vás být výchozím bodem, zdrojem inspirace pro vaše další studium problematiky preppingu a soběstačnosti a případně i nezávislosti na stávajícím systému zásobování potravinami, energiemi a vodou.
Přehled kapitol knihy (základní členění)

První část knihy zabývající se preppingem v každodenním životě
Druhá část knihy zabývající se stavem po kolapsu civilizace

Kosmas PREPPING aneb buďte připraveni – Vojtěch Štrba od Kosmas za cenu 320 Kč

Katalogové číslo: 9788075683373 Kategorie: ,
Výrobce:Kosmas

Související produkty