0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Light My Fire Spork medium BIO mustyyellow (1ks)

120 

Light My Fire Spork medium BIO mustyyellow (1ks) od Light My Fire za cenu 120 Kč

Popis produktu

Buď BIO!
Multifunkční příbor ve zvětšené verzi Spork Medium BIO od výrobce Light My Fire je vyroben z bioplastu na bázi biomasy z kukuřice bez GMO. Neobsahuje žádný nebezpečný BPA a dá se tudíž bezpečně umývat v kuchyňské myčce a vkládat d mikrovlnné trouby. Je ideální náhradou za jednorázové plastové příbory zatěžující životní prostředí a navíc je skvělým parťákem na cesty, kde příbor vždycky přijde vhod. V jediném kusu se skrývá lžíce, vidlička i nůž, takže v malém skladném předmětu najdete vše, co pro konzumaci jídla potřebujete, ať budete kdekoliv. V horách, v práci, ve škole nebo prostě doma – vždy po ruce!
Elegantní kombinace lžičky, vidličky a nože…

Spork: kombinace lžičky, vidličky a nože. Naše kombinace lžičky, vidličky a nože přináší trochu civilizace do divočiny a trochu divočiny do civilizace. Vytvořeno speciálně pro společnost Light My Fire skandinávským návrhářem Joachimem Nordwallem. Spork je úžasná pomůcka – vejde se do batohu, kapsy, do piknikového koše, kabelky nebo aktovky.

Specifikace:

větší verze
lžíce, vidlička a nůž v jednom
vyrobeno z bioplastu na bázi biomasi z kukuřice bez GMO
neobsahuje žádný BPA
šetrný k životnímu prostředí
stop jednorázovým plastovým příborům
lehké, kompaktní, opakovaně použitelné
snadné čistění
možno vkládat do kuchyňské myčky
možno vkládat do mikrovlnné trouby
ideální parťák na cesty
Vhodný také na nádobí s teflonovým povrchem
Extrémně trvanlivý
Váha: 16g
Vyrábí se ve velikostech M (20cm)
Design: Joachim Nordwall, J. Nordwall Design
BIO plast

Bio plast
Light My Fire v současné době používá 3 specifické typy plastů na bázi biopaliv tak, aby splnil požadavky na používání jejich produktů. Všechny tyto typy obsahují nejvyšší možné procento biomasy.

Vyrobeno z certifikované cukrové třtiny a odpadu z dřevěných vláken z certifikovaného evropského dřeva, které dodává produktu sílu, skvělou texturu a přírodní vůni.
Vyrobeno z evropské kukuřice bez GMO. Což poskytuje pevnost a tepelnou odolnost.
Vyrobeno z certifikované cukrové třtiny ve dvou různých hustotách pro pevnost a tvrdost. 

 

 
MADE IN SWEDEN
 
Švédskou společnost Light My Fire založil v roce 1996 Michael Odqvist. Ten o rok dříve objevil kouzlo Maya Sticks, což jsou pryskyřičné třísky z borovic z oblasti Guatemaly. Odqvist začal odebírat tyto třísky, což byl vlastně odpad ze stromů, a pomohl tím mnoha místním obyvatelům vydělat si nějaké peníze – dal jim práci. Následně začal vyrábět křesadla podle vzoru švédské armády. Toto křesadlo na bázi hořčíku, v kombinaci s pryskyřicí, umožňuje rozdělat oheň v jakémkoli počasí nebo nadmořské výšce. To byl základ pro úspěšný business.
Společnost LMF stále roste. Dnes vyrábí mimo jiné také legendární Spork (vidlička, nůž a lžíce v jednom). Filosofií společnosti je veselý design a absolutní funkčnost. V portfoliu naleznete mnoho plastového nádobí všech barev a tvarů a samozřejmě křesadla.

Light My Fire Spork medium BIO mustyyellow (1ks) od Light My Fire za cenu 120 Kč

Katalogové číslo: 2412511413-1 Kategorie: , ,
Výrobce:Light My Fire

Související produkty