0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Nite Ize Vázací drát se smyčkou Gear Tie LOOPABLE™ Twist Tie 24″ – BLACK

240 

Nite Ize Vázací drát se smyčkou Gear Tie LOOPABLE™ Twist Tie 24″ – BLACK od Nite Ize za cenu 240 Kč

Popis produktu

Smyčka Gear Tie Loopable je ideální pro zavazování, omotávání a zavěšování. Unikátní integrovaná smyčka, která je vybavena stejným ohýbatelným drátem uvnitř a odolným gumovým povrchem jako originální vázací drát Gear Tie Original, umožňuje snadno přichytit, stočit nebo zavěsit téměř cokoli.
Je mnoho způsobů jak lze GT 24″ použít. Výborně se hodí na organizaci a ukládání kabelů a příslušenství k elektronice. Organizace kabelů k vysílačkám, uchycení antén k výstroji. Organizace kabelů od počítačů, nabíječky na telefony a vysílačky. Zajištění smotaných sluchátek. Nebo tak na stažení bleskovice k náloži, když ji přenášíte na místo činu. Prostě záleží jen na vaší fantazii!
Ukázky naší fantazie a obsáhlý článek od Krakena najdete na www.BUSHCRAFTshop.cz

 
Díky kombinaci pevného ohýbatelného drátěného vnitřku a odolného přilnavého pryžového vnějšího povrchu je Gear Tie Loopable ideální pro organizaci, uchycení a zajištění téměř čehokoli. Přidaná funkce integrované smyčky na jednom konci vám umožňuje provléci druhý konec skrz ni a zatažením zacvaknout a uspořádat téměř cokoli, poté otočit druhý konec kolem rukojeti nebo kotevního bodu. Můžete také použít poutko k zavěšení na malý háček nebo provázat šňůru otvorem pro rychlé připojení. Použijte 12” pro uchopení, zabalení a zajištění většiny malých až středně velkých předmětů, jako jsou napájecí kabely, nářadí a kempingové vybavení, 18” pro svazování podložek na jógu a zavěšení ptačích krmítek a 24” pro velké předměty, jako jsou hadice, plachty. a outdoorové vybavení. Tyto Gear Tie, které jsou navrženy tak, aby vydržely, dělají organizaci hračkou.
DETAILY PRODUKTU

nemusíte kroutit stačí provléct
integrované oko k protažení a vytvoření smyce
ideální pro zavěšování, svazování, připoutávání
opakované použití
odolný vůči slané i sladké vodě
odolné vůči UV záření
velikost 24″ 2ks v balení

rozměry 628,5mm x 24,7mm x 10,8mm
váha 31,2g

Vyrobeno v USA

Nite Ize Vázací drát se smyčkou Gear Tie LOOPABLE™ Twist Tie 24″ – BLACK od Nite Ize za cenu 240 Kč

Katalogové číslo: GLL24-01-2R3 Kategorie: , , ,
Výrobce:Nite Ize

Související produkty