0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Puzzle Anglický venkov 1000 dílků

599 

Puzzle Anglický venkov 1000 dílků od eeBoo za cenu 599 Kč

Popis produktu

Udělejte si výlet na anglický venkov a navštivte tuhle krásnou a nezaměnitelnou chatu, která pomaličku zarůstá pestrobarevnými květy. Před ní je velká zahrada se záhonem a zeleninou, ovocný strom, barevné tulipány, nechybí skleník plný květin, poletující ptáci, pes, kočky a slepice. Z tohohle obrazu vyzařuje pohoda a chcete ho mít pověšený  na zdi. Při skládání vás čeká relax a příjemně strávený čas. Je to výzva, ale zabaví se celá rodina. Odměnou vám bude nová dekorace.Ilustrace je od ě anglické umělkyně Victorie Ball, která se inspirovala místem, kde žije. 
S čím puzzle 1000 dílků pomáhá:
soustředěnípozornost a trpělivostrozvíjí jemnou motorikuvnímání tvarů a prostoruvnímání detailu a celkového obrazuPuzzle není jen pro děti – je to také krásný dárek jako puzzle pro dospělé.
S čím pomáhá skládání puzzle dospělým:
snížení stresu – skládáte a zároveň relaxujetezmírnění úzkostípodpora trpělivostiřešení problémů – jak začít, jak postupovat, aby jste obrázek složili? Mozek musí vymyslet strategii.propojování levé i pravé hemisféry Rozměry složeného puzzle: 58,4 x 58,4 cm. Velikost 1 dílků: 2,5 cm x 2 cm
Materiál: vyrobeno z 90% recyklované šedého kartonu a tisk inkousty na rostlinné bázi 

Puzzle Anglický venkov 1000 dílků od eeBoo za cenu 599 Kč

Katalogové číslo: 32977 Kategorie:
Výrobce:eeBoo

Související produkty