0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Sawyer Adaptér SP110 – redukce pro hydratační systémy

315 

Sawyer Adaptér SP110 – redukce pro hydratační systémy od Sawyer za cenu 315 Kč

Popis produktu

Jednoduchý adaptér určený pro filtry Sawyer. Pomocí adaptérů můžete filtr napojit na hydratační systémy, zejména pak na hydratační vaky apod.
Jednoduše našroubujte adaptér na obě strany filtru Sawyer a poté ustřihněte hadičku od hydratačního vaku tak, abyste do ní vložili filtr (doporučujeme jej umístit blíže k nádrži). Vložte filtr do hadičky hydratačního vaku a ujistěte se, že šipka průtoku směřuje k záběrovému ventilu. S takto nainstalovaným filtrem můžete naplnit rezervoár špinavou vodou a pít bezpečnou, čistou vodu z hadičky. Když vodu nepotřebujete filtrovat, odšroubujte přípojky z filtru a jednoduše sešroubujte adaptéry k sobě, abyste hadičku znovu připojili – jen nezapomeňte důkladně vyčistit špinavý rezervoár, než z něj budete pít bez filtru Sawyer.
Tento adaptér je kompatibilní s uvedenými filtry Sawyer: 

SP2129 Micro Squeeze
SP129 Squeeze
SP131 Squeeze

Filtr lze snadno vyjmout a znovu připojit k hydratačnímu vaku bez použití filtru, tak jak je potřeba. Tento systém v současné době využívají britské speciální jednotky, a další vojenské jednotky po celém světě.

Vyrobeno v USA
Záruka 24 měsíců

UPOZORNĚNÍ
Pokud chcete mít jistotu, že kupujete originální výrobek Sawyer, nakupujte vždy od autorizovaných prodejců Sawyer. Kompletní záruka a servis produktů Sawyer se vztahuje pouze na zboží zakoupené od autorizovaných prodejců v daném regionu. (SEZNAM PRODEJCŮ NAJDETE NA www.sawyer.cz)

Sawyer Adaptér SP110 – redukce pro hydratační systémy od Sawyer za cenu 315 Kč

Katalogové číslo: SP110 Kategorie: , , ,
Výrobce:Sawyer

Související produkty