0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Vařič 2 COOK 3 PRO DELUXE

4 419 

Vařič 2 COOK 3 PRO DELUXE od CADAC za cenu 4419 Kč

Popis produktu

Gril 2 Cook 3 Pro Deluxe se dodává se dvěma podstavci na hrnce, podstavcem na kávu, plochou deskou s keramickým povrchem a žebrovanou deskou. Součástí balení je odnímatelná rukojeť, abyste mohli grilovací desky snadno umístit nebo vyjmout.
Vzhledem k tomu, že tento výrobek je vybaven dvěma nezávislými plotýnkami, lze během přípravy jídla používat hrnec na druhé straně. Plochá deska je ideální pro přípravu ryb, snídaní a palačinek a žebrovaná deska je ideální pro grilování masa, ryb, kuřete a zeleniny. Plochá i žebrovaná deska mají keramický povrch GreenGrill.
Ochrana plynového knoflíku u tohoto sporáku zajišťuje, že bez stisknutí knoflíku (a následného otočení) neotevřete přívod plynu, což je praktické zejména v přítomnosti malých dětí. Gumové nožičky na dně navíc zajišťují větší stabilitu a bezpečnost, protože zabraňují sklouznutí sporáku.
Součástí balení jsou dvě přední skla a jako přední sklo můžete použít i víko; tak nedojde k vyšlehnutí plynového plamene během vaření. Po použití můžete víko opět zavřít pomocí praktického zavíracího klipu.

Vařič 2 COOK 3 PRO DELUXE od CADAC za cenu 4419 Kč

Katalogové číslo: 35655 Kategorie: , ,
Výrobce:CADAC

Související produkty