0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Wander Tactical Nůž Menoceras – Iron Washed / Micarta Green

3 190 

Wander Tactical Nůž Menoceras – Iron Washed / Micarta Green od Wander Tactical za cenu 3190 Kč

Popis produktu

Model Menoceras od značky Wander Tactical je kompaktní, všestranný nůž se širokou škálou použití. Kompaktní design “akorát tak do ruky”. Tvarovaná rukojeť Micarta s protiskluznou strukturou zajišťuje bezpečnou úchop rukou i když máte studené nebo mokré ruce. Masivní čepel D2 o tloušťce 5 mm je vybavena charakteristickou povrchovou úpravou a nabízí vynikající řezné vlastnosti . Dodáváno s pouzdrem Kydex s adaptérem na opasek.
Technická specifikace nože WT:

Celková délka: 16 cm
Délka čepele: 7 cm
Tloušťka čepele: 4 mm
Hmotnost: 152 g
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: Micarta
Pouzdro : Kydex s poutkem na opasek – černé

Praktické informace k nožům WANDER TACTICAL
JAK VYČISTIT NOŽE WT?Jednodušší, než si myslíte. Otřete nůž, abyste odstranili povrchové nečistoty. Pokud je nástroj velmi znečištěný, omyjte jej vodou a mýdlem, zcela osušte a poté jej naolejujte. Udržujte vždy lehkou vrstvu oleje na čepeli, což je velmi důležité pro udržení správné funkční kondice vašeho nástroje. Doporučujeme oleje, jako je WD40 a CRC 5-56.
PROČ SI KOUPIT NŮŽ OD WT?Na tuto základní otázku máte právo odpovědět pouze vy.Naše argumenty jsou:- Jsme zkušení uživatelé nožů, cestovatelé, outdooroví nadšenci a milovníci přežití. Během let jsme se naučili, co by měl nůž pro svého pána dělat.- Jsme malý výzkumný tým, který žije výrobou vysoce kvalitních nožů a sdílí naše znalosti, které vám pomohou vybrat správný nástroj pro správný účel.- Naším posláním je poskytovat uživatelům vysoce kvalitní řezné nástroje, kterým můžete důvěřovat kdykoli, i v té nejhorší stiuaci.
JAKÝ DRUH OCELI POUŽÍVÁME?Ocel D2 je na vzduchu kalená nástrojová ocel s vysokým obsahem uhlíku a chromu.Testovali jsme mnoho ocelí a myslíme si, že ocel D2 má nejlepší poměr kvalita/cena na trhu.
JAKÁ JE POVRCHOVÁ ÚPRAVA NOŽŮ?Gun Kote je ochranný povlak pro odborníky a nadšence do zbraní po celém světě. Původně byl vyvinut pro vojenské a letecké použití. Týmy amerického námořnictva Seal byly prvními jednotkami, které tento produkt používaly. Byla potřeba materiálu, který by vydržel v extrémně nepříznivých podmínkách. Gun Kote je odolný proti nárazům a rozpouštědlům a umožňuje vašim střelným zbraním a kovovému vybavení fungovat lépe i v těch nejnáročnějších situacích.Povrchová úprava Gun Kote zajistí vynikající ochranu proti korozi. Gun Kote vydrží minimálně 500 hodin testů solnou mlhou při 5% obsahu soli, avšak testy provedené pro společnost Armscor jihoafrickým oddělením Navel Logistics Dept. prokázaly, že Gun Kote vydrží ekvivalent 7leté expozice. (Zkoušky byly provedeny na hliníku v komoře se solnou mlhou s dobou zapnutí a vypnutí 50/50 při teplotě 35 °C.)Odolnost vůči chemikáliím, olejům a rozpouštědlům běžným v automobilovém a leteckém průmyslu.Pomáhá chladit díly odváděním tepla. Gun Kote odolává teplotám nad 500 stupňů F a až do -320 stupňů F.Na všechny naše nože se vztahuje DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA.Naši zákazníci by měli vědět, že společnost WANDER TACTICAL tu bude vždy pro ně.Za našimi projekty je spousta výzkumu, vše testujeme, abychom poskytli NEJKVALITNĚJŠÍ produkty outdoorům, survivalistům, militaristům, prepperům i bushcrafťákům.

Wander Tactical Nůž Menoceras – Iron Washed / Micarta Green od Wander Tactical za cenu 3190 Kč

Katalogové číslo: WT-MENOCERAS Kategorie: , ,

Související produkty