0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Woolpower Merino mikina Full Zip Jacket 400g UNISEX – Pine Green Velikost: XL

3 990 

Woolpower Merino mikina Full Zip Jacket 400g UNISEX – Pine Green Velikost: XL od Woolpower za cenu 3990 Kč

Popis produktu

Merino mikina WOOLPOWER Full Zip Jacket 400g UNISEX – Pine Green
Ultra hřejivá unisex mikina z tlustší vlněné směsi Ullfrotté spletené ve švédském Östersundu.
Mikina od švédské značky Woolpower je vyrobena z kruhové pleteniny Ullfrotté, která kombinuje merino vlnu, polyamid a také nechává místo pro vzduch, jenž izoluje tělem vytvořené teplo.
Umělé materiály činí směs odolnější a díky merino vlně je mikina antibakteriální, dlouhodobě odolává proti zápachu, dokáže absorbovat až 30 % své vlastní váhy vodou, aniž byste vlhkost pocítili, a i v případě že navlhne hodně, hřát bude stále.
400 gramovou verzi můžete nosit buď jako hřejivou střední vrstvu pod nepromokavé oblečení (nejlépe s jedním z kousků 200 g verze nebo síťovaného prádla Aclima) nebo jako bundu přes běžné oblečení. Je vhodná do chladnějších podmínek nebo pokud neplánujete vysokou fyzickou zátěž.
SPECIFIKACE

Celopološný zip
Vysoký dvouvrstvý límec s vyšitým logem
Prodloužený zadní díl
Bez podélných švů
Pružné manžety vpletené do tkaniny
Oka na palce
Neškrábavý materiál
Možné prát na 60 °C
Materiál: 70 % merino vlna, 28 % polyamid, 2 % elastan

Velikostní tabulka:

Záruka 24 měsíců

MADE IN SWEDEN
Merino vlna v oblečení Woolpower pochází z ovcí pasoucích se v argentinské části Patagonie nebo Uruguaye a oblečení z ní je vyráběno ve švédském Östersundu od příze až po konečný produkt. Švadleny šijí jednotlivý kousek od začátku až do konce a oblečení poté opatří svou jmenovkou.
Pletenina je chytrým mixem merino vlny, polyamidu, polyesteru a elastanu, přičemž vlny je zastoupeno zpravidla více než 60 %. Tento chytrý mix zajišťuje dobrou životnost, parádní odvod potu a rezistenci proti pachům. O odvodu vlhkosti se ale musíme pobavit podrobněji. Ullfrotté je totiž utkáno tak, že na svrchní straně působí hladce, na vnitřní je ale opravdu silněji počesané. A právě tato očka na vnitřní straně výrazným způsobem ovlivňují odvod vlhkosti a pocit sucha, který prádlo nabízí. A my můžeme upřímně říct, že žádné jiné prádlo s vlhkostí nepracuje tak dobře.
Zodpovědný Woolpower
Zásadní věcí, kterou se snažíme při vybírání produktů zohledňovat, je také způsob, jakým jsou vyrobeny. Z Woolpower by si leckdo mohl brát příklad. Veškeré výrobky Woolpower jsou vyrobeny ve Švédsku v městečku Östersund, přičemž si Woolpower bedlivě hlídá i své dodavatelské řetězce. Snaží se tak pozitivně a zodpovědně působit nejen na životní prostředí, ale i na socioekonomickou sféru.
Krásným detailem pak je i fakt, že každý jeden výrobek je vyroben jedním konkrétním pracovníkem, a jeho jméno tak najdete přímo na štítku produktu. Jde o detail, který ale do výroby vnáší osobní odpovědnost za kvalitu, a to je něco neobvyklého.

Woolpower Merino mikina Full Zip Jacket 400g UNISEX – Pine Green Velikost: XL od Woolpower za cenu 3990 Kč

Katalogové číslo: WOO005S0_XL Kategorie: , ,
Výrobce:Woolpower

Související produkty