0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Drip it Káva ve filtru MIX kolekce 4 druhů káv – 20 ks

395 

Drip it Káva ve filtru MIX kolekce 4 druhů káv – 20 ks od Drip it za cenu 395 Kč

Popis produktu

Vychutnej si skvělou kávu, ať jsi kdekoliv – Nejjednodušší způsob, jak si připravit skvělou výběrovku. Bez vybavení a za 2 minuty rovnou do hrnku. Stačí nalít horkou vodu a vychutnat si skvělou kávu v lese, kempu nebo kde Vás jen napadne.

Budťe sami sobě baristou! Namleli jsme výběrovou kávu do šikovného filtru, a tak si hravě připravíte filtrovanou kávu bez kávovaru nebo jiného speciálního vybavení. Vše co potřebujete je horká voda a hrnek. Objevte kouzlo výběrové kávy a vychutnejte si lahodnou chuť v každém doušku. Pro jedny káva na cesty, pro druhé každodenní rituál, s kávou Drip it máte o čerstvý šálek postaráno, ať jste kdekoli.
Nejprodávanější balení kávy ve filtru, z kterého si máte možnost vybrat, na co máte zrovna chuť. Vychutnejte si kávy z Brazílie, Etiopie, Kolumbie a Nikaraguy. Liší se nejen původem, ale také pražením. Zatímco tmavěji pražené kávy z Brazílie a Nikaraguy mají plnou chuť s čokoládovým nádechem, Kolumbie a Etiopie vás díky světlejšímu pražení okouzlí lehkou ovocnou chutí.
O kávě ve filtru
Namleli jsme pro vás výběrovou Arabiku, naplnili ji do šikovného filtru a pečlivě zabalili tak, aby vydržela čerstvá až do vaší kávové chvilky. Filtrovanou kávu si tak hravě připravíte všude, kde je hrnek a horká voda. Káva ve filtru má své kořeny až v Japonsku, kde se zrodila v 90. letech jako cestovní verze oblíbeného dripperu. Díky malému balení, jednoduché přípravě a skvělé chuti je tím nejlepším kávovým parťákem do míst, kde nemáte stejné vybavení na přípravu kávy jako doma.
Jak na přípravu
Že k přípravě vám stačí pouze horká voda a hrnek rozhodně není nadsázka. Jak na to?

Rozbalte obal a vytáhněte filtr s kávou
Zatřeste filtrem a odtrhněte jeho horní část podél nápisu Open
Rozložte a nasaďte na hrnek
Postupně nalévejte 175 ml horké vody (92 °C) až po okraj filtru
Počkejte, až káva zcela překape do hrnku

Z jednoho filtru si připravíte 150 – 200 ml kávy podle toho, jak intenzivní chuti chcete dosáhnout. Přípravu zvládnete raz dva. Zabere vám max. 3 minuty.
Jak je čerstvá a jak dlouho vydrží
Pražíme v menších dávkách, několikrát v měsíci. Po upražení necháváme zrnka dva dny „prodýchat“, pak kávu nameleme a plníme do filtrů (10 g). Filtry s kávou balíme jednotlivě do recyklovatelného sáčku naplněného dusíkem. Dusík kávu chrání před světlem, vlhkostí, zabraňuje jí v oxidaci a uchovává ji čerstvou.

Země původu
Brazílie, Nikaragua, Kolumbie, Etiopie

Chuť
Hořká, Hořkokyselá, Sladká, Kolekce více druhů

Stupeň pražení
Tmavé, Střední, Světlé

Typ kávy
Arabica

Metoda zpracování
Suché (natural), Promyté

Chuťový profil
Ovocný, Oříškový, Čokoládový

Vyrobeno v České Republice

Drip it Káva ve filtru MIX kolekce 4 druhů káv – 20 ks od Drip it za cenu 395 Kč

Katalogové číslo: DI-MIX-20-KS Kategorie: , , ,
Výrobce:Drip it

Související produkty