0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Fjällräven Batoh KAJKA 85 – Black

9 490 

Fjällräven Batoh KAJKA 85 – Black od Fjällräven za cenu 9490 Kč

Popis produktu

Moderní batoh pro trekking vybavený řadou funkčních prvků poskytuje vysoký komfort nošení. Nastavitelný zádový sytém Perfect Fit, hlavní prostor s přihrádkami na mokré/suché věci.
 
“Dřevo je z čistě funkčního hlediska úžasný materiál, navíc dopad dřevěného rámu na životní prostředí ve srovnání s hliníkem nedosahuje ani desetiny – přitom je stejně pevné a neváží o nic víc.
Jednoduchý a odolný batoh bez zbytečností s řadou skutečně funkčních detailů. I přes svůj poměrně skromný zevnějšek patří Kajka k moderním batohům pro trekking a odpovídá klasickému duchu Fjällräven. Nyní vylepšená verze s důrazem na funkčnost, jedinečným dřevěným rámem, který představuje výrazně nižší zátěž pro životní prostředí než jeho předchůdce, ale zachovává pevnost a funkčnost. Zádový systém je navržený tak, aby rovnoměrně přenášel zatížení na celé tělo i v případě velmi těžkých nákladů. Jednoduchý systém nastavování zádového systému Perfect Fit je možné snadno upravit pro různé uživatele, kteří ač od přírody vybaveni různou délkou zad a šíří ramen, mohou sdílet jeden batoh. Bederní pás podporuje vysoký komfort nošení na dlouhých výpravách.
Hlavní prostor se třemi vstupy: shora, opatřený sněhovým límcem; na přední straně s dlouhým svislým zipem; se zipem ve spodní části pro lepší přehled o obsahu batohu. Hlavní prostor je možné rozdělit na horní a dolní sekci. Spodní sekce s dělením na mokré/suché věci, udrží vaše mokré a špinavé vybavení v bezpečné vzdálenosti od ostatních. Praktické kapsy se zipy na horním víku, na bocích a na bederním pásu. Odnímatelné víko je možné nosit jako samostatný batůžek nebo ledvinku, uchovávat v něm cennosti a důležitosti a mít je stále na očích. Dva stahovací popruhy na každé straně pro rovnoměrnou a efektivní kompresi batohu, při kterém nejsou blokovány vstupy do bočních kapes. Poutka pro připevnění dalšího vybavení na víku a ve spodní části batohu. Píšťalka na prsním popruhu a pláštěnka s reflexními prvky.
KOMPLETNÍ RECENZE BATOHU FJALLRAVEN KAJKA NAJDETE NAWWW.BUSHCRAFTPORTAL.CZ ZDE

SKU: F27096
Rod: Unisex
Concept: Trekking
Výška: 84 cm
šířka: 39 cm
Hloubka: 29 cm
Hmotnost: 3450 g
Objem: 85 L
Spotřební materiál: Vinylon-F, Polyester
Vnější materiál: 600D 100% Polyester, Vinylon F 100% Vinylal
Contains non textile parts of animal origin: Yes
Činnost: Trekking
Objem: 85 L
Kryt do deště: Included

Kajka byla oceněna samotnými uživateli i novináři na celém světě. V roce 2009 byla švédským outdoorovým časopisem Utemagasinet označena Výrobkem roku 2009 a v roce 2011 zvítězila ve velkém testu batohů, který provedl finský Retkis, a honosí se titulem Best in Test.

Fjällräven Batoh KAJKA 85 – Black od Fjällräven za cenu 9490 Kč

Katalogové číslo: F27096-550 Kategorie: , ,
Výrobce:Fjällräven

Související produkty