0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Helikon-Tex® Anorak HELIKON Pilgrim Jacket – TAIGA GREEN Velikost: 3XL

2 690 

Helikon-Tex® Anorak HELIKON Pilgrim Jacket – TAIGA GREEN Velikost: 3XL od Helikon-Tex® za cenu 2690 Kč

Popis produktu

Anorak HELIKON Pilgrim® byl navržen pro náročné outdoorové a bushcraft aktivity při kterých může docházet k velkým změnám počasí.
Na základě konstrukce „klokanky“ – kapsy se zipem, která je  ověřená po celá desetiletí, byla zdokonalena tak, aby splňovalo očekávání moderních cestovatelů a dobrodruhů, přičemž stále si udržuje svůj osobitý styl. Mnoho kapes umožní pohodlné umístění vybavení, zatímco jejich charakteristické uspořádání zajistí, že vše bude neustále k dispozici, a to i při práci v sedě nebo při klečení. Prodloužili jsme celou konstrukci bundy, díky čemuž chrání naše tělo bez ohledu na další vybavení, které nosíme. Snížením kapsy „klokanky“ jsme také mohli rozšířit přední zip bundy, což svým uživatelům umožňuje lépe ventilovat při namáhavých výstupech nebo práci. Bunda má také podšívku, což zajišťuje její použití i v chladném počasí.

Celá bunda se vyznačuje velmi vysokou odolností proti větru a je částečně odolná dešti a velmi rychle schne – lze ji dále voskovat – doporučujeme FV impregnaci plátna. Woodsman Anorak je vybaven mnoha kapsami, včetně hlavní kapsy “klokanky” s integrovaným organizérem na spoustu drobností, které chcete mít u sebe. Boční části anoraku je možno otevřít pomocí zipuz až podpaží, aby se usnadnilo oblékání i svlékání bundy. Boční zipy lze také použít jako ventilační. Kromě toho je bunda vybavena nastavitelnou kapucí s kšiltem.

Hlavní přednosti anoraku HELIKON PILGRIM Jacket

Odolnost proti ohni
Rychle schne – výrazně rychleji než bavlna
Lze ji impregnovat voskem
Pásky uvnitř kapes pro upevnění vybavení
Kapuce je nastavitelná ve 3 úrovních
Knoflíky kanadského typu
YKK® zip
Kapsa kolkanka je navíc izolovaná

 
Technické parametry anoraku Helikon Woodsman

Materiál:

63% polyester, 34% bavlna, 3% elastan

Gramáž: 890 g/m2

Helikon-Tex® Anorak HELIKON Pilgrim Jacket – TAIGA GREEN Velikost: 3XL od Helikon-Tex® za cenu 2690 Kč

Katalogové číslo: KU-PGM-DC-09_3XL Kategorie: , , ,
Výrobce:Helikon-Tex®

Související produkty