0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Helikon-Tex® Bunda Helikon SQUALL Hardshell Jacket – TorrentStretch – Black Velikost: 3XL

4 990 

Helikon-Tex® Bunda Helikon SQUALL Hardshell Jacket – TorrentStretch – Black Velikost: 3XL od Helikon-Tex® za cenu 4990 Kč

Popis produktu

Bunda Squall Hardshell je špičková voděodolná a prodyšná membránová bunda. Byla vyrobena pro náročné vyznavače outdoorových a taktických aktivit, ale je všestranná.
Squall doplňuje nabídku značky Helikon-Tex o moderní vnější vrstvu. Nyní se s námi můžete obléknout od hlavy až k patě, od termoprádla až po hardshell. Snažili jsme se splnit nejvyšší standardy v oboru a zaměřili jsme se na jednoduchý a funkční design.
Voděodolná membrána TorrentStretch® – novinka na trhu.
S bundou Squall Hardshell uvádíme na trh zcela novou membránu TorrentStretch®. Jedná se o třívrstvý laminát s mikroporézní membránou mezi vnější ochrannou vrstvou a integrovanou podšívkou. Byly navrženy tak, aby bunda nepropouštěla vodu dovnitř. Zároveň jsou dostatečně velké, aby odváděly vlhkost z vnější strany. Třívrstvá membrána TorrentStretch® má voděodolnost 30 000 mm vodního sloupce.
Hardshell Squall je plnohodnotná bunda do deště. Kromě technologicky vyspělé membrány má také podlepené švy a kapuci s vysokým límcem, nastavitelnou na dvou místech. Zipy YKK® AquaGuard® poskytují další ochranu před vodou. Bunda je navíc předem ošetřena povrchovou úpravou DWR, která je vodoodpudivá a neobsahuje škodlivé perfluorouhlovodíky (PFC).
Vysoká prodyšnost bundy Squall
Efekt odolnosti proti dešti doplňuje velmi dobrá prodyšnost hardshellu. Přenos vodních par od těla na vnější stranu bundy určuje koeficient odpařovacího odporu RET. Čím je nižší, tím lepší je prodyšnost. Nejvyšší úroveň představují výrobky s koeficientem RET 0 až 6. Naše bunda Squall Hardshell má RET <5, což poskytuje vynikající výsledky, zejména při prodyšnosti 30 000 g/m²/24h. Kromě moderních technologií byla bunda Squall vybavena několika osvědčenými a ceněnými prvky: má větrací otvory v podpaží, stejně jako nastavitelné manžety a regulaci: v kapuci a na spodním okraji bundy. Tyto prvky usnadňují nastavení úrovně přilnavosti hardshellu k tělu a měnící se povětrnostní podmínky. Větrací otvory v podpaží také zajišťují dodatečnou prodyšnost. Zajišťují lepší ventilaci a v případě potřeby pomáhají regulovat tělesnou teplotu. Podobně jsou na tom nastavitelné manžety zapínané na suchý zip a švy: dva v kapuci, jeden přišitý ke spodní části bundy. Díky tolika možnostem přizpůsobení bundy tělu ji můžete snadno přizpůsobit povětrnostním podmínkám. Bunda je vybavena pevnými zátěry od firmy Woojin. Technické parametry bundy Squall hardshell  Membrána TorrentStretch® 3L (třívrstvá), Voděodolnost na úrovni 30 000 mm vodního sloupce, prodyšnost na úrovni 30 000 g/m²/24h, koeficient odpařovací odolnosti RET <5, voděodolné zipy YKK® AquaGuard®, impregnace DWR PFC Free, podlepené švy, větrací otvory, regulátory a taháčky, certifikáty Oeko-Tex® standard 100 a BlueSign®. Připravujeme pro Vás rozsáhlou RECENZI bundy na www.BUSHCRAFTportal.cz Helikon-Tex® Bunda Helikon SQUALL Hardshell Jacket – TorrentStretch – Black Velikost: 3XL od Helikon-Tex® za cenu 4990 Kč

Související produkty