0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Kupilka velká dárková sada PREMIUM – Original (BROWN)

2 410 

Kupilka velká dárková sada PREMIUM – Original (BROWN) od Kupilka za cenu 2410 Kč

Popis produktu

Velká 5-ti dílná sada PREMIUM obsahuje:

Kupilka Classic Kuksa 210 ml
Kupilka panák 5 ml
Kupilka miska 550 ml
Kupilka příbor
Kupilka talíř 440 ml
Dárková dřevěná krabice

Vlastnosti:
materiál – dřevoplastobjem – 210 ml + 140 mlhmotnost – 80g + 80gbaleno v březové krabičce. Krabice Premium a Platinum vyrábí místní společnost Kolo Design. Finské designové krabičky s krásnými detaily pantů (patentováno).
Použití:
KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používány např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. Nádobí lze mýt ručně v přírodě nebo doma v myčce. Výrobky jsou vyráběny z vlastního biomateriálu s využitím EKOenergie a každý kus krásně stárne, ale přitom si zachovává své vlastnosti. Jak je výrobek čerstvý, můžete zjistit podle vůně dřeva – čím silnější vůně, tím je výrobek novější. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.
Kompozitní dřevo:
KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové dřevo a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost. KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.
Zajímavé články z používání i srovnání s jinými typy nádobí najdete na www.BUSHCRAFTportal.cz

Kupilka po roce používání
KUPILKA – nádobí z Finska (základní popis, kdy jsme uváděli nádobí na trh z roku 2013)
Kupilka a nebo klasická dřevěná Kuksa???
Kupilka není jen hnědá
Kupilka spork – jídelní nástroj
Firesteel Kupilka – rozdělání ohně ve finském podání
Nanokuksa Kupilka objem 1cl

Kupilka velká dárková sada PREMIUM – Original (BROWN) od Kupilka za cenu 2410 Kč

Katalogové číslo: KPRB Kategorie: , , ,
Výrobce:Kupilka

Související produkty