0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Mechanix Rukavice FastFit Tactical Specialty 0.5 Covert Black Velikost: XXL

490 

Mechanix Rukavice FastFit Tactical Specialty 0.5 Covert Black Velikost: XXL od Mechanix za cenu 490 Kč

Popis produktu

Přirozený pocit a vysoká obratnost jsou synonymem pro rukavice verze 0.5mm.Určené především jako takticko – střelecké rukavice Specialty FastFit® 0,5mm Covert jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly přirozený pocit a lehkou ochranu dlaně v anatomickém designu.Rukavice AX-Suede™ 0,5 mm poskytují dokonalou kombinaci hmatové kontroly a ochrany v terénu nebo na střelnici.Prodyšný materiál TrekDry® se přizpůsobí hřbetu rukou, aby se snížila tvorba tepla, a rozšiřitelné ohebné klouby zlepšují pohyblivost prstů spouště pro hladkou manipulaci.
Rukavice od firmy Mechanix Wear od roku 1993 zastupují významnou oblast v oblasti ochrany rukou ozbrojených složek, civilních kontraktorů, mechaniků a dalších profesí. Své uplatnění najdou všude tam, kde je potřeba chránit ruce před zraněním a špínou a zároveň zajišťují co nejlepší citlivost prstů a spolehlivý úchop.
Lehké a obratné rukavice typu FastFit jsou certifikované ochranné prostředky, které poskytují svým uživatelům snadné opakované sejmutí a nasazení rukavic z ruky. Anatomický střih s dvoudílnou dlaní umožňuje dobrý cit pro manipulaci s předměty. Prodyšný materiál TrekDry® zaručuje větrání ruky a její udržení v suchu.

Mechanix Wear FastFit
Střih obepínající každou část ruky TrekDry ® 
Odolná syntetická kůže na dlani
Nylonové poutko pro pohodlné uložení rukavic
Certifikace: EN388, EN420
Lze prát v pračce

Velikostní tabulka:

Mechanix Rukavice FastFit Tactical Specialty 0.5 Covert Black Velikost: XXL od Mechanix za cenu 490 Kč

Katalogové číslo: TSFF-55_XXL Kategorie: , , ,
Výrobce:Mechanix

Související produkty