0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Rogue Trans Afrika Leather Boots RB-5 Velikost: 10,5

5 490 

Rogue Trans Afrika Leather Boots RB-5 Velikost: 10,5 od ROGUE za cenu 4490 Kč

Popis produktu

Boty vycházející z jednoduchých principů a ideálního použití v našich podnebných podmínkách s maximální jednoduchostí a použití kvalitních nedegradujícíh materiálů 2mm Fullgrain hovězí kůže a prošité pryžové podrážky. Skvěle padnoucí a velmi pohodlné boty určené pro cesty přírodou jak po stezkách tak i mimo ně. Nejsou určené pro vysokohorskou turistiku – nejedná se o pohory.
Používané od roku 1998 průvodci v Krugers National Park
Rogue RB5 Trans Africa Boot je v podstatě prémiová verze klasického modelu RB2 Trail Boot. Vyrobené v Jižní Africe, bota byla speciálně vyvinuta při budování stezky do Káhiry v roce 1998, kde byly zatíženy stejně jako pracovní obuv a dostali označení trail/pracovní ubuv. Následně se stali výhradní součástí Wilderness Trail průvodců v Krugerově národním parku od roku 2003. Boty Rogue RB5 vyrobené z nejkvalitnější fullgrain africké kůže tl 2 mm – voděodolné, stélka z kůže tl. 1mm zaručuje pohodlné nošení od prvního použití. Škrábance a mírné nerovnosti na kůži jsou  přirozené pro tento typ kůže a nejsou vadou. Boty Rogue RB5 jsou robustní celokožené boty bez membrány ‚BUSH‘ vzhledu, s důrazem na jednoduchost, odolnost a pohodlnost! 
“Když jsme začali vyrábět boty v roce 1976, bylo naším cílem vytvořit funkční, trvanlivou a práce odolnou obuv, s použitím co nejlepší kůže, podešví a kvalitního šití. Všechny naše boty jsou vyrobeny pomocí vyzkoušené a testované ‚Stitchdown‘ technologie pro pohodlí.” (Trevor Selke)

 
Podrobnosti:

Vodovzdorná vnější část
Fullgrain kůže tl. 2mm
Plně lemované
Kuličkové ložisko pro rychlé utahování tkaniček
Všitý jazyk
Polstrovaná opěrka kotníku
Tvarovaná pryžová podešev (lze snadno vyměnit po sešlapání)
Velkorysý a prostorný střih
Barva: aquamarínovou (upozorňujeme, že kůže se může lišit v odstínu)
Hmotnost: 1,5 kg ve velikosti 9 1/2
Barva tkaniček se může lišit

Impregnace
Jako impregnaci pro boty Rogue RB5 doporučujeme impregnační krém s kondicionérem od výrobce Peta Limmera, který se skvělé hodí k ošetření a vyživení použité kůže na botech RB5 nebo RB2.
Více info o impregnaci a Limmer Boot Grease kondicionéru najdete ZDE
Boty ROGUE RB5 hojně využívá velké množství spokojených zákazníků a jsou velmi vhodné do našich podmínek o čemž svědčí velké množství pozitivních recenzí uživatelů např. z Anglie, kde jsouo vzhledem ke klimatickým podmínkám boty vystavovány pravidelně velké vlhkosti. Recenze uživatelů najdete např. na webu RAYMEARS.com
 
Velikostní tabulka:

Firma Rogue, vyrábí boty pouze v polovičních číslech, boty jsou střižené jako WIDE tzn. širší s větším prostorem pro nohu. V nejbližších dnech doplníme délku stélky v cm pro přesnější určení velikosti.

Rogue Trans Afrika Leather Boots RB-5 Velikost: 10,5 od ROGUE za cenu 4490 Kč

Katalogové číslo: RB-5_10-5 Kategorie: , ,
Výrobce:ROGUE

Související produkty