0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Sawyer Vodní cestovní filtr S3 Foam Filter + Micro Squeeze SP2129 – balení BEZ blistru

4 190 

Sawyer Vodní cestovní filtr S3 Foam Filter + Micro Squeeze SP2129 – balení BEZ blistru od Sawyer za cenu 4190 Kč

Popis produktu

Vychutnejte si bezpečnou čistou vodu kdekoli na světě se Sawyer Select Water Filters s pěnovým filtrem. Systém Sawyer S1, S2 a S3 odstraňují prakticky všechny nečistoty nacházející se ve sladké vodě a současně zlepšují chuť i vůni. Tyto systémy jsou k dispozici ve třech modelech a kombinují patentovanou pěnovou membránu v odolné silikonové láhvi s filtrem Sawyer s dutým vláknem o průměru 0,1 mikronů, který zajišťuje přístup k čisté vodě při cestování kdekoliv po světě nebo v případě nouzových situací.
 

BUSHCRAFT TIP: Filtr je kompatibilní se standardními PET láhvemi a lze je použít namísto skládací láhve!

FOAM Filter
Technologie absorpce pěny používaná v těchto systémech byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Foamulations LLC, aby mohla bezpečně odstraňovat kontaminující látky, jako jsou těžké kovy, chemikálie, pesticidy a viry a současně zlepšovat chuť a vůni. Adsorpční filtrace je proces, při kterém molekuly adherují k povrchu adsorbentové pěnové membrány. Tento vysoce pokročilý proces filtrace a čištění spolu s našim filtrem Sawyer a filtrační technologie PointONE™ zajistí, že veškeré částice nebo patogeny nad 0,1 mikronů budou odfiltrovány z vaší vody, včetně bakterií, prvoků, cyst, nečistot a usazenin.
Filtr SAWYER Micro Squeeze
Systém S1 využívá k filtraci patentovaný systém filtrace známý již z filtrů MINI SP128 nebo SQUEEZE SP129 – Sawyer je také vývojářem filtrační technologie PointONE™ s absolutní velikostí pórů 0,1micron použité ve vodních filtrech Sawyer zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvoků (giardia a cryptosporidium) a překračuje tak velmi přísné americké nároky EPA a NSF (více zde). Filtr využívá dutá mikrovlákna, jejichž stěny tvoří membrána s velikostí pórů max. 0,1 micronu
Jaký typ filtru vybrat?

Honza chodí po stezkách v blízkosti pastvin a polí a je znepokojen pesticidy, které se vyskytují v podzemních vodách, vzhledem k hnojení této půdy. Vezme si systém Sawyer S1.
Luděk je trenér dorosteneckého lakrosového týmu, který chce vzít na mezinárodní soustředění na Fidži a plánuje bydlet v hotelu. Chce se ujistit, že jeho tým bude pít bezpečnou vodu, takže vybaví svůj tým systémem Sawyer S1.

Andrea se chystá na vodácky trip na kajaku do Mexika, do oblasti se známým výskytem rotavirů. Vezme si systém Sawyer S2.
Jana pracuje v uprchlickém táboře Dadaab v Keni a je znepokojena kontaminací hepatitidy E, takže denně používá systém Sawyer S2.

Simona cestuje do zahraničí a je obává se, že bude muset získávat vodu ze zdrojů kde hrozí průmyslového znečišťení chemickými látkami ve vodě. Vezme si systém Sawyer S3.
Jakub chce být připraven na případnou přírodní katastrofu a chce filtr, který může použít v případě kontaminace přívodu vody ke svému obydlí nebo kdekoliv v terénu bez ohledu na zdroj vody nebo možnou kontaminaci výkaly, chemikáliemi nebo těžkými kovy, jednoznačně volí systém Sawyer S3.

Systém Sawyer S3 odstraní:

Bakterie
Prvoky
Cysty
Chemikálie
Pesticidy
Viry
Těžké kovy (jako je měď, arsen a rtuť)

ZLEPŠÍ Chuť a vůni vody
 
POUŽITÍ: 400 x 
Návod k použití:

KROK 1 Odšroubujte filtr, naplňte láhev po risku Max Fill a poté filtr zašroubujte zpět na láhev.
KROK 2 Lahvičku stlačte střídavě po dobu 10 sekund.
KROK 3 Můžete pít přímo z filtru nebo vodu přefiltrovat do jiné nádoby.

ROZDÍLY V SYSTÉMU S1 / S2 / S3
Všechny ři vybrané systémy Sawyer snižují množství chemikálií na 0,5 dílů na miliardu (což je až 40krát nižší hodnota než maximální doporučená úroveň EPA) a snižují množství pesticidů na 0,01 dílů na miliardu (což je až 400krát nižší hodnota než maximální úroveň dle EPA).
Systémy Sawyer S2 a Sawyer S3 pokračují ještě dále a čistí kontaminovanou vodu z podezřelých zdrojů:
Systém Sawyer S2 filtruje 99,99% virů
Systém Sawyer S3 filtruje 99,99% virů a snižuje těžké kovy, jako je měď, arsen a rtuť, na 0,5 části na miliardu (až 260krát nižší než maximální hodnotyEPA).
OBSAH BALENÍ

Pěnový filtračí systém FOAM Filter S3 – systém se silikonovou lahví – s víčkem a silikonovým těsněním
0,1 mikronový filtr Sawyer Micro Squeeze
Stříkačka k čištění filtru Sawyer
Spojka k čištění filtru Sawyer

Technická specifikace

Hmotnost systému S3 (láhev s FOAM filtr systémem + filtr Sawyer):  280 g
Kapacita láhve: 600 ml
Velikost láhve: 25 cm (délka) / 6,5 cm (průměr láhve)
Velikost filtru Sawyer Micro Squeeze: 11 cm / průměr 3,5 cm

UPOZORNĚNÍ

Pokud chcete mít jistotu, že kupujete originální výrobek Sawyer, nakupujte vždy od autorizovaných prodejců Sawyer. Kompletní záruka a servis produktů Sawyer se vztahuje pouze na zboží zakoupené od autorizovaných prodejců v daném regionu. (SEZNAM PRODEJCŮ NAJDETE NA www.sawyer.cz)
Po přefiltrování vody NESMÍ FILTR ZMRZNOUT! Může dojít k poškození porézní membrány (platí v podstatě pro všechny porézní filtry). Při použití v mrazivém prostředí je nutné nosit filtr např. v náprsní kapse nebo jinde na těle (vzhledem ke své velikosti je to bez problémů), a to do doby dokud filtr důkladně nevysušíte.

REFERENCE A ZKUŠENOSTI

Technologie filtrů SAWYER
Nejčastěji kladené dotazy na filtry SAWYER
Jak správně čistit filtry SAWYER?
Podívejte se jak filtry SAWYER mění svět!
Postřehy z dlouhodobého testování

Vyrobeno v USAZáruka 24 měsíců + doživotní záruka Sawyer (vztahuje se na samotný filtr, nikoliv na příslušenství)

Sawyer Vodní cestovní filtr S3 Foam Filter + Micro Squeeze SP2129 – balení BEZ blistru od Sawyer za cenu 4190 Kč

Katalogové číslo: SP4320 Kategorie: , ,
Výrobce:Sawyer

Související produkty