0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Tactical LED lucerna a powerbanka Base Commander Light Black 600lm / 3600mAh

730 

Tactical LED lucerna a powerbanka Base Commander Light Black 600lm / 3600mAh od Tactical za cenu 730 Kč

Popis produktu

Tactical Base Commander Light, jediné outdoorové světlo, které skutečně využijete. Nenechte se omezovat a dosáhněte svých cílů. Jedním tlačítkem ovládáte několik světelných režimů, můžete měnit barvu světla, přivolat pomoc pomocí SOS indikace, zavěsit ho na strom pomocí bezpečnostního háku nebo přichytit na auto díky magnetické stěně.
Navíc to je i powerbanka, takže nabijete čelovku a telefon na maximum!
Svítí a svítí hodněPotřebujete osvětlit cestu během noční expedice, při nočním rybolovu nebo si vytvořit příjemné světelné prostředí při plánování trasy na další den během večerní grilovačky? Tactical Base Commander Light vám poskytne vše, co potřebujete, a svítí až 110 hodin! Můžete si regulovat sílu osvětlení, jeho úhel a dokonce i barvu podle vašich potřeb. 15W LED dioda nabízí 5 různých režimů svícení, plynulou regulaci stmívání, SOS mód a dvě teploty světla. A to vše ovládáte jediným tlačítkem.
Extra síla vždy po ruceS Tactical Base Commander Light máte vždy dostatek síly k dispozici. Potřebujete si svítit během večerního plánování trasy a zároveň nabíjet externí GPS a telefon? S tímto světlem to není problém. Jeho baterie s kapacitou 3600mAh vám poskytne extra sílu! LED diody na zadní straně vám ukážou, kolik energie ještě zbývá.
Drží přesně tam, kde chceteDíky magnetické stěně, bezpečnostním hákům a perfektní konstrukci světlo drží v požadované poloze tak, jak ho nastavíte. Magnetickou stěnu můžete využít k přichycení k autu, a bezpečnostní háky slouží k zavěšení ke stanu nebo na větev stromu. Světlo má rovnou horní stranu a zakřivenou spodní stranu. Můžete dokonce vložit zakřivenou stranu do skleničky a ještě více rozjasnit svůj tábor.
Neodolatelně odolnýV Tacticalu se snažíme nabízet produkty, které obstojí i v náročných podmínkách. Tactical Base Commander Light je odolný proti náročným podmínkám, nabízí několik režimů svícení a funguje také jako powerbanka.
BUĎTE EKOMy v Tacticalu máme rádi přírodu. Všechny naše produkty jsou baleny v ekologických krabičkách z recyklovaného papíru, abychom co nejméně zatěžovali životní prostředí. Myslete na planetu!
Společně s Krakenem pro Vás chystáme obsáhlou recenzi na produkty TACTICAL. Už brzy ji najdete na www.BUSHCRAFTportal.cz

Obsah balení:

1x světlo Base Commander Light
USB kabel
uživatelský návod

Klíčové a technické vlastnosti

Kapacita baterie: 3600mAh
Magnetická stěna: Neodymové N52 magnety
Zavěšení: bezpečnostní kovový hák
Světelné režimy: teplé světlo/studené světlo, bodová svítilna, široké světlo, SOS, stmívání
Odolnost: IP65
Výstup: 5V/2A
Svítivost: 600lm
Materiál: ABS/PC
Hmotnost: 175g
Rozměry: 67mm x 65mm
Doba svícení: až 110 hodin
Teplota barev: 3000K-6500K

Tactical LED lucerna a powerbanka Base Commander Light Black 600lm / 3600mAh od Tactical za cenu 730 Kč

Katalogové číslo: TCTL-CMND Kategorie: , ,
Výrobce:Tactical

Související produkty