0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Tactical Powerbanka C4 Explosive 9600mAh Black

750 

Tactical Powerbanka C4 Explosive 9600mAh Black od Tactical za cenu 750 Kč

Popis produktu

Externí zdroj energie pro vaše expedice a cestování. Dobijte svůj telefon, tablet, sluchátka, hodinky, bateriovou svítilnu nebo jiná zařízení, když jste mimo dosah zásuvky. Tactical C4 Explosive disponuje USB-C a USB-A výstupy a podporuje nejmodernější standardy rychlonabíjení.
Lithium-ionový článek V porovnání s tradičními bateriemi má Tactical C4 Explosive novou generaci lithium-ionových článků označených jako 21700, které nabíjejí rychleji, vydrží déle, mají vyšší energetickou hustotu a jsou lehčí. Nemusíte je úplně vybít, abyste šetřili jejich životnost. Baterie sleduje cykly a počítá procenta, takže powerbanku můžete dobíjet kdykoliv. Myslete takticky!
9x ochranaTactical C4 Explosive má pod kontrolou přebití, nadměrné vybití, přepětí, proudovou ochranu, napájení, přehřátí, elektromagnetické pole, zpětný chod a zkrat. Přesná struktura obvodu zajišťuje kvalitu!
USB-C nabíjí, ostatní sdílíPowerbanka od Tactical disponuje dvěma porty. USB-A port slouží pouze k distribuci energie směrem ven. USB-C port umožňuje i opačnou cestu. USB-C portem powerbanku nabijete a energii poté přesunete do jiného zařízení. Najednou tedy můžete nabíjet až dvě zařízení.
Transparentní pevná skořepina Skořepina powerbanky je velmi odolná a průhledná, navržena tak, aby odolala každodennímu nošení a otřesům a zachovala si svůj kyberpunkový styl.
Displej, který vás nenenchá ve štychuPowerbanka Tactical C4 Explosive má zabudovaný displej, který vás nepřekvapí. Po stisknutí horního tlačítka se displej automaticky zobrazí a ukáže vám zbývající kapacitu. Powerbanka automaticky rozpozná, kdy spustit rychlé nabíjení a rozsvítí ikonu power delivery. Takže víte, že nabíjíte rychle.
Ještě o něco rychlejší80% rychle, 20% bezpečně! Powerbanka dokáže dobít váš iPhone na 80% za pouhých 30 minut. S podporou nejpoužívanějších nabíjecích protokolů na trhu může dosáhnout až 22,5 W! Powerbanka podporuje Apple 20W PD, QC3.0, Samsung Fast Charge, SuperCharge, Huawei SuperCharge a další.
Neodolatelně odolný V Tactical dbáme na to, aby naše věci vydržely. Proto nabízíme pouze ty nejlepší powerbanky v této kategorii. Při výrobě jsme použili velmi odolné materiály, vybrali výkonné a spolehlivé lithium-ionové články a aplikovali nejnovější technologie pro co nejdelší životnost a spokojenost uživatelů.
EKO-logický My v Tactical máme rádi přírodu. Všechny naše produkty jsou baleny do EKO krabiček z recyklovaného papíru, abychom co nejméně zatěžovali životní prostředí. Myslete takticky!
Společně s Krakenem pro Vás chystáme obsáhlou recenzi na produkty TACTICAL. Už brzy ji najdete na www.BUSHCRAFTportal.cz
Klíčové vlastnosti

Pevná konstrukce
Maximální výkon 22.5W
Podpora rychlonabíjecích protokolů
Plane ready – možno vzít na palubu letadla
Informační displej
Lithium-ion baterie

Technická specifikace

Kapacita: 9600mAh
Typ Baterie: Li-on
Type-C Input: 5V-2.6A / 9V-2A / 12V-1.5A
Type-C Output: 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A (20WMax)
Type-A Output: 4.5V-5A / 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A (22.5WMax)
Váha: 200g
Doba plného nabití: cca 3hodiny
Protokoly: PD, QC, AFC, SCP, FCP, Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Honor a ostatní
Součást balení: Powerbanka Tactical C4 Explosive, 1x USB-C na USB-C nabíjecí kabel, 1x Manuál
Provozní teplota: od -10 do 45 stupňů Celsia
Informační displej: Ano
Rozměry: 85 mm x 54 mm x 38 mm (V x Š x H)

Tactical Powerbanka C4 Explosive 9600mAh Black od Tactical za cenu 750 Kč

Katalogové číslo: TCTL-C4-9600B Kategorie: , ,
Výrobce:Tactical

Související produkty