0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

UCO Gear Lucerna na svíčky – Hliníková

1 345 

UCO Gear Lucerna na svíčky – Hliníková od UCO Gear za cenu 1345 Kč

Popis produktu

Když potřebujete opravdu hodně světla, bude pro Vás Candlelier to pravé. Největší a nejvýkonnější lucerna UCO zajistí skvělé světelné podmínky a světelný jas díky celkem až 3 svíčkám, které jsou navíc chráněny odrazovou plochou, které zajišťuje rozptyl světla ven z lucerny.
Chtělo by se říct, že nabízí celkem tři režimy svícení 😀 Jenže nejen to, zajišťuje při svém výkonu už také pěknou porci tepla a může se tak hodit pro větší skupiny, rodiny, nebo nouzové použití. Ideální pro domácí použití, na zahradě, pro bushcraft, kempování a jiné venkovní aktivity. Tato lucerna poskytuje příjemné teplo a přirozené světlo po dobu až 9 hodin (z 1 ks svíčky), celkově tedy cca 27 hod. Konstrukce je tvořena hliníkovým rámem a skleněnou částí. Svíčka hoří déle díky technologii výtlačné pružiny, která tlačí svíčku při odhořívání směrem vzhůru. Odhořívá tak konstantní rychlostí a udržuje plamen ve stálé intenzitě. V boční části těla svítilny je umístěn průzor, aby bylo vidět velikost svíčky.
Porovnání a recenze luceren UCO od Krakena na www.BUSHCRAFTportal.cz ZDE

Vyrobena z lehkého a odolného hliníku.
Produkuje cca 5000 BTU tepla. (musí být používána na bezpečném místě).
Poskytuje dostatečné množství světla, vyhřívá okolí a pomáhá odstraňovat kondenzaci např. ze stanu).
Díky vrchnímu stojanu lze použít pro přihřívání vody nebo pokrmů
Lze použít svíčky o průměru 29 mm a max výšky 88 mm.
Konstrukce se skleněnými stěnami, držákem pro zavěšení a manipulaci a spodní částí na závit pro snadnou aplikaci svíček.
9 hodin hoření / 1 svíčka (tři svíčky jsou součástí balení)

TIP – lze použít svíčky z včelího vosku – při rozměrech vhodných pro tento rozměr lucerny zajistí dobu svitu až na 12 hod!
UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k požáru, udržujte hořící lucernu vždy na dohled. Nikdy nenechávejte hořet lucernu v blízkosti všeho, co může způsobit požár. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Specifikace produktu:

Rozměry: (výška 20 cm x průměr 10 cm)
Hmotnost (510 g)
Svíčka s 9 hodinovou dobou hoření
Zajišťuje teplo 5000 BTUS

UCO Gear Lucerna na svíčky – Hliníková od UCO Gear za cenu 1345 Kč

Katalogové číslo: C-A-STD Kategorie: , , ,
Výrobce:UCO Gear

Související produkty