0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Vango Cove II Air Low

13 865 

Vango Cove II Air Low od Vango za cenu 13865 Kč

Popis produktu

Přístřešek Vango Cove drive away je ideální pro páry a mladé rodiny na cestách za dobrodružstvím. Tato přední nafukovací markýza je umístěna stejným způsobem jako váš obytný vůz, takže máte vždy výhled a poskytuje vám větší soukromí před sousedy v kempu. Všitá podlážka zajišťuje, že je Cove ideální pro bydlení nebo skladování, zatímco nosníky AirBeams® vytvářejí pevnou a tuhou konstrukci, kterou lze snadno a rychle postavit. Ideální doplněk k vašemu obytnému vozu pro všechny vaše výlety do přírody.
Krytý vchod – umožňuje chráněný vchod do markýzy, který zabraňuje stékání deště do obytného prostoru.Dvoje dveře v tunelu pro připevnění k vozidlu – Pro pohodlný přístup do přední nebo zadní části vozidla.Diamantově čirá okna – Maximalizují světlo a viditelnost a poskytují světlé a vzdušné prostředí.Přepínatelné závěsy pro ochranu soukromí – Snadno použitelné závěsy pro ochranu soukromí, které lze jednoduše odhrnout, když se nepoužívají.Přepravní taška Easy Pack – Nadrozměrná přepravní taška, která usnadňuje sbalení markýzy.Boční uchycení – Markýza se připevňuje k dodávce pomocí bočního uchycení, abyste měli vždy výhled, ať už jedete kamkoli.Síťované přední dveře – Vybaveny vnitřní síťkou proti hmyzu pro větrání bez hmyzu.Tato markýza má k dispozici několik doplňků pro rozšíření funkčnosti – více informací naleznete v naší tabulce doplňků.Ventilace AirZone™ – Kombinace vysokých a nízkých ventilačních panelů vytváří příjemné proudění vzduchu v celé markýze, což je nezbytné pro snížení kondenzace vodní páry.Pásek pro nastavení tunelu – Pomáhá shromažďovat přebytečný materiál a vytváří úhlednější vzhled tunelu a těsnější přilnutí k vozidlu.Body pro zavěšení lucerny – Pohodlně umístěné pro snadné připevnění světla (světel).Více způsobů uchycení k vozidlu – Všechny naše markýzy jsou dodávány s předem připevněnými 6mm kadavery, 8M popruhy přes vozidlo, výstupky pro uchycení na střešní tyč a objímkou pro systém tyče a upínací sady. Díky tomu jsou naše markýzy kompatibilní s jakýmkoli vozidlem.Předsazené nosníky – Dosáhnete většího vnitřního prostoru než při standardním zakřivení. Poskytuje účinné zpevnění proti větruVýsuvný spojovací tunel – Odpojte markýzu, když odjíždíte na celý den, jednoduše odklopte tunel a přepněte jej, abyste jej zajistili.Dodáváno s ocelovými kolíky – Pevné a odolné kolíky ideální pro travnaté pozemky. Dodává se s praktickou taškou na přenášeníSystém napínacích pásů TBS®II – Zajišťuje funkčnost markýzy v nepříznivých podmínkách, zejména při silném a proměnlivém větru. Napnuté pásy zpevňují nosník nebo tyč ve třech bodech a zabraňují pohybu do stran. Nastavením systému TBS®II odstraníte vůli. Pásy příliš nenapínejte, protože by mohlo dojít k deformaci tyčí. Za klidného počasí lze uložit.
Snadný přístup – Ploché vstupní dveře umožňují snadný přístup pro invalidní vozíky, kočárky a osoby se sníženou pohyblivostí.Turistická markýza – Tato markýza je určena pro turistické použití; není určena pro statické nebo dlouhodobé sezónní stání, protože rozsáhlé vystavení UV záření způsobuje zrychlenou degradaci látky. Na degradaci vlivem UV záření se nevztahuje záruka. Při běžném prázdninovém používání však markýza bude dlouho sloužit.Plně testováno na vítr a déšť – testováno na vítr a silný déšť podle evropské normy EN5912.Předem připevněná přední stříška – Poskytuje úkryt před každým počasím a je ideální pro společenské setkávání.Nafukovací konstrukce AirBeam® – Díky 10 letům zkušeností s technologií AirBeam® jsme lídry v oblasti stanování bez tyčí. Technologie AirBeam® zajistí, že markýzu postavíte během několika minut (dodává se s pumpou AirBeam®).Tkanina Sentinel Active – Pokud jsou velikost balení a hmotnost hlavními faktory ovlivňujícími výběr markýzy, naše speciálně navržená tkanina Sentinel Active předčí vaše potřeby. Materiál Sentinel Active je pevný a zároveň plně vodotěsný, což zaručuje skvělou kvalitu a výkon ve spojení s kompaktními rozměry balení.Všitá podlážka – Poskytuje prostředí bez hmyzu a průvanu. Podlážka je připevněna k pláštěnce pomocí vnější bouřkové sukně, která poskytuje všestrannou ochranu.Drive Away – Pomocí doplňkové sady Drive Away Kit můžete odpojit tunelovou část markýzy od vozidla a srolovat ji, takže markýza zůstane volně stát a vy můžete prozkoumávat okolí. Poznamenejte si parkovací pozici pro případ návratu a znovu markýzu připevněte k vozidlu.Jasná viditelnost lan – Jasně zbarvená lana pro dobrou viditelnost, která zabraňují nebezpečí zakopnutí a zajišťují stabilitu při silném větru.Pumpa AirBeam® – Naše ergonomicky navržená pumpa, která je dodávána se všemi stany a markýzami AirBeam®, vám umožní snadno nafouknout váš výrobek AirBeam®. Dodává se s voličem tlaku a praktickou taškou na přenášení.

Vango Cove II Air Low od Vango za cenu 13865 Kč

Katalogové číslo: 35365 Kategorie: , ,
Výrobce:Vango

Související produkty