0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Victorinox Pevný nůž Venture, Olive – 3.0902.4

2 190 

Victorinox Pevný nůž Venture, Olive – 3.0902.4 od Victorinox za cenu 2190 Kč

Popis produktu

Bushcraftový nůž s pevnou čepelí s duší dobrodruha. Tento spolehlivý nůž specializované řady byl vyvinutý odborníky pro pobyt v přírodě. Usnadní práci při jakékoli výzvě. Nůž s pevnou konstrukcí tzv. full-tang Victorinox Venture je nůž je vybaven čepelí typu drop-point pro přesné řezání, broušeným 90° hřbetem pro snadné rozdělávání ohně pomocí křesadla a ochranným praktickým pouzdrem čepele, které slouží také jako foukací trubice pro rychlejší zapálení ohně.
Kraken pro Vás již připravuje rozsáhlou RECENZI nože Victorinox VENTURE
Význačné vlastnosti nožů řady Venture

Profesionální konstrukce pro bushcraft a outdoor
Švýcarské nože s pevnou čepelí
Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli

Venture collection – Vše záleží na detailech
ČepelOdborně vyrobená z ocelové slitiny, nerezové oceli 14C28N s tvrdostí 59 HRC. Jedná se o čepele, které mají konstrukci „full tang“, jsou přirozeně pružné a udržují si vynikající ostří. Čepel typu drop point poskytuje jemnou špičku pro přesné řezbářské úkoly. Přesto si tento jemný hrot stále zachovává dostatečnou pevnost pro provádění středně náročných pákových úkolů. Přední výčnělek pro zapření prstů při silových řezných aktivitách umožňuje maximální kontrolu nad přesnými řezy.
Osvědčený design s plochým výbrusem vyniká v mnoha oblastech a poskytuje:

Vynikající výkon pro řezbářství
Velmi dobrou spolehlivost pro kempování, turistiku a outdoorové úkoly
Snadné broušení čepele
Vynikající schopnost krájení v outdoorové “kuchyni”

RukojeťKonstrukce “Powerzone” (profilované čáry označují zóny, kde lze vyvinout největší sílu) a mikrostruktura a tvar ergonomické rukojeti zajišťují pohodlný a bezpečný úchop za všech povětrnostních podmínek. Rukojeť je vyrobena z polymeru (TPE) a je také mimořádně odolná. Speciálně navržená opěrka pro palec nabízí pohodlí a kontrolu při používání specializovaných řezbářských technik, jako je řezání tahem, pinch-grip nebo power cut.
Hrot – rozbíječVyčnívající hrot je vybaven ostrou 90° hranou pro snadné škrábání (dřeva a hoblin pro podpal), rozbíjení (ořechů a semena), mlácení a drcení. Do šestihranného otvoru se vejde plochý vrták dodávaný v sadě Venture Pro. Lze jej navíc použít jako otvor pro šňůru pro větší bezpečnost a pohodlí při sekání dřeva.
PouzdroPouzdro chrání a uchovává nůž. Je symetrické, takže čepel lze vložit oběma směry a je stejně vhodné pro praváky i leváky. Odvodňovací otvory v pouzdře umožňují, aby čepel nože po použití vyschla. Upevněním pouzdra na nůž vznikne nástavec pro vrtání. Kromě toho všeho lze pouzdro použít také jako účinné dmychadlo pro rozdělávání ohně.
Poutko na opasekJe vyrobena z pevného popruhu a lze ji nosit na opasku nebo v systému Molle. Integrovaný elastický kroužek nůž snadno a rychle zajistí.
Rozměry a technické parametry nože:

Čepel 10.5 cm
Výška 28 mm
Délka celkem  233 mm
Hmotnost 152 g
Vystouplý hrot s – šestihranným otvorem – otvorem na šňůrku
Průduch na rozdělávání ohně

Victorinox Pevný nůž Venture, Olive – 3.0902.4 od Victorinox za cenu 2190 Kč

Katalogové číslo: 3_0902_4 Kategorie:
Výrobce:Victorinox

Související produkty