0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

BeaverCraft Brusná pasta P03 – sada 3 ks x 25 g (Green / Red / White)

180 

BeaverCraft Brusná pasta P03 – sada 3 ks x 25 g (Green / Red / White) od BeaverCraft za cenu 180 Kč

Popis produktu

Nabruste si nože jako břitva! Chcete vyzkoušet nejlepší lešticí brusnou pastu? Nyní máte k dispozici tu nejlepší možnost: 3 různé lešticí / brusné pasty pro obtahování na koženém řemeni v jednom balení.  Použijte tyto tři brusné směsi na koženou podložku / řemen a a budete ohromeni ostrostí svých nožů. 
Jak efektivně nabrousit vyřezávací a řezbářské nože? Kompletní návod od Krakena najdete na www.BUSHCRAFTportal.cz

Tři různé druhy brusných látek: 

Bílá brousicí směs (25g) – zrnitost 28 micron
Červená leštící směs na nože (25g) – zrnitost 14 micron
Zelená pasta oxidu chromu (25g) – zrnitost 7 micron

UPOZORNĚNÍ: Barva zelené pasty není vždy tmavě zelená – pasta je dodávána také v světle zelené a šedé barvě – hrubost a použitelnost je ale identická.
Brousicí směs snadno naneste na kožený obtahovací řemen. Pokud máte velmi tupý nůž, doporučujeme používat brusné hmoty následně: nejprve použijte bílou honovací hmotu, poté červenou brusnou hmotu a nakonec vyleštěte čepel zelenou leštící hmotou.
Tímto způsobem se i ta nejtupější čepel promění v extrémně ostrou. Nepoužívejte prosím různé pasty směsi brusných past přes sebe na stejnou stranu brousicího koženého řemenu, protože to nefunguje. Každou směs na kožený řemen aplikujte zvlášť.  S těmito pastami máte záruku, že kupujete vysoce kvalitní leštící směs na nože, protože všechny naše nástroje vyrábíme sami, takže víme, že naše brusné směsi skvěle fungují na různých typech materiálů.. 

S největší pravděpodobností jste si vědomi toho, že udržování řezbářských nástrojů dokonale nabroušených je nezbytné pro kvalitní práci se dřevem. Pokud nechcete měnit nástroje častěji, než je nutné, a chcete vynechat zbytečná zranění, postarejte se o vaše řezbářské nástroje. Zajistíte, že budou řezat ostře a přesně po celou dobu, tvoření v jeho průběhu i po dokončení. 
Péče o nástroje bude velmi důležitá, aby vám zaručila příjemný čas při dřevořezbě!

BeaverCraft Brusná pasta P03 – sada 3 ks x 25 g (Green / Red / White) od BeaverCraft za cenu 180 Kč

Související produkty