0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

BeaverCraft Sekera Chopping Hewing Axe AX5 – 900g

3 990 

BeaverCraft Sekera Chopping Hewing Axe AX5 – 900g od BeaverCraft za cenu 3990 Kč

Popis produktu

Sekací sekera BeaverCraft AX5 je robustní a všestranný nástroj, který se svým impozantním designem a výjimečným řemeslným zpracováním připomíná dobu Vikingů. Tato sekera vynikne jak v dřevozpracujícím, tak v tábornickém řemesle.
AX5, navržený pro efektivitu, se může pochlubit čepelí ostrou jako břitva kovanou z vysoce uhlíkové oceli, která zajišťuje odolnost a dlouhou životnost ostří. Konvexní broušená a hluboce zakřivená čepel od špičky k patě poskytuje rozsáhlé ostří, díky čemuž je vaším dokonalým společníkem pro odvětvování stromů nebo pronikání hluboko do jádrového dřeva s přesností a lehkostí.
Tato sekera je velká funkčně, ale navržená tak, aby se vyhnula objemnosti, je obratná a ovladatelná. Jeho dlouhá, rovná rukojeť z jasanového dřeva Ashwood je nejen úžasná na pohled, ale nabízí také ergonomický úchop, který vám poskytuje kontrolu a pohodlí při delším používání. Rukojeť ošetřená lněným olejem a voskem poskytuje dlouhou životnost a obstojí v náročných podmínkách venkovního použití.
Ať už připravujete podpal na táborák, vyrábíte ve svém kempu nebo se zabýváte seriózní prací se dřevem, AX5 je vhodný pro řadu úkolů. Díky své vyvážené povaze je ideální pro každého od příležitostného táborníka až po zkušeného zálesáka. Aby sekera zůstala v nejlepším stavu, je dodávána s ochranným pouzdrem z hovězí kůže, které chrání čepel před živly a poškrábáním, když se nepoužívá.
 Hlavní přednosti sekery Beavercraft:

Vzhled ve stylu Vikingů: Impozantní design a výjimečné řemeslné zpracování.
Ostrá a odolná čepel: Vysoce uhlíková ocel s konvexním broušením pro hluboké a přesné řezy.
Ergonomická rukojeť: Dlouhá, rovná rukojeť z jasanového dřeva ošetřená lněným olejem a voskem pro pohodlí a trvanlivost.
Multifunkční využití: Ideální pro odvětvování, štípání dřeva a další venkovní práce.
Ochranné kožené pouzdro: Dodáváno s pouzdrem pro ochranu čepele a snadné přenášení.

Technická specifikace:

Celková délka: 770 mm (30,31 palce)
Délka čepele: 150 mm (5,9 palce)
Šířka čepele: 170 mm (6,69 palce)
Materiál oceli: 1066 Carbon, 56-58 HRC
Typ broušení: Konvexní
Materiál rukojeti: Ashwood (jasanové dřevo)
Materiál pochvy: Hovězí kůže

BeaverCraft Sekera Chopping Hewing Axe AX5 – 900g od BeaverCraft za cenu 3990 Kč

Katalogové číslo: AX5 Kategorie: , , ,
Výrobce:BeaverCraft

Související produkty