0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

CNOC Skládací láhev Vecto 2l Water Container – Orange

730 

CNOC Skládací láhev Vecto 2l Water Container – Orange od CNOC za cenu 650 Kč

Popis produktu

Uzávěr láhve je nyní upevněn u hrdla díky čemuž již nehrozí ztráta ani frustrující pocit při upuštění vršku.
Hlavní uzávěr láhve (slider) je nyní vybaven pojistkou, která zamezí nechtěnému otevření.

Vysoce kvalitní a odolný vak na vodu a filtraci o objemu 2L, který díky své skladnosti a minimálním rozměrům snadno přibalíte mezi své outdoorové a bushcraft vybavení.
CNOC Vecto je měkký, 2 litrový skládací vodní vak s patentovaným systémem dvojího otevírání umožňující snadné naplnění ze širokého otvoru na jedné straně a úzkého náústku (28 mm – PET) na straně druhé. Láhve Vecto tak můžete pohodlně použít k pití, přepravě vody nebo jako součást systému filtrace vody s filtry Sawyer a dalšími.
Díky úzké spolupráci výrobce CNOC a Sawyer se bez nadsázky jedná o nejlepší možné příslušenství pro Váš vodní filtr Sawyer. Uživatelí filtrů Sawyer vědí jak může být obtížné plnění standardně dodávané láhve Sawyer.
Funkce:

Patentované dvojité otevírání – posuvný uzávěr s širokým otvorem známý napč.z hydrovaků Source a standardní PET náústkem s uzávěrem
Kompatibilita s filtry na vodu s šířkou závitu 28 mm, tedy nejpoužívanější filtry firmy Sawyer – Squeeze, Mini, Micro, All in One a dalších
Snadné naplnění, čištění a vysušení díky širokému otvoru
Lehký a kompaktní – ve složeném stavu s rozměry pouze 17.5x5x3.75 cm, při plném naplnění o objemu 2L s rozměry 34×17.5 cm
Odolný – navzdory měkkému materiálu garantuje láhev Vecto zatížení až 100 kg! Testováno s výrazně vyšším zatížením (viz. video níže)
Certifikace úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA)
Neobsahuje BPA

Každý, kdo někdy použil skládací láhev/vak na vodu (například klasické skládací lahve Sawyer SP113 nebo SP114), ví, jak frustrující může být jejich plnění pomocí úzkého PET hrdla. Díky vakům Vecto s širokým otvorem pro plnění to již nikdy nebude problém ani v mělkých tůňkách.
Technické specifikace:

Objem: 2 litry
Velikost balení: 17,5x5x3,75 cm
Velikost plného vaku: 34×17,5 cm
Hmotnost: 76 g
Vyrobeno z TPU a schváleno FDABez BPA
Vysoká odolnost
Provozní teploty: -6 °C až 49 °C
V balení: Vak Vecto 2L, modrý jezdec, modré víčko

Upozornění: TPU, ze kterého je vak vyroben je pórovitý materiál a z výrobě nemá čistě neutrální pach, prosíme, před použitím vak vyčistěte a vysušte.
Komplatibilní filtry SAWYER:

SP128
SP129
SP181
SP2129

RECENZE NA BUSHCRAFTPORTAL.CZ ZDE

CNOC Skládací láhev Vecto 2l Water Container – Orange od CNOC za cenu 650 Kč

Katalogové číslo: VECTO-2L-O Kategorie: , ,
Výrobce:CNOC

Související produkty