0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Petromax Kamna / grill / ohniště 3v1 Atago

6 790 

Petromax Kamna / grill / ohniště 3v1 Atago od Petromax za cenu 6790 Kč

Popis produktu

Petromax Atago je bezkonkurenční všestranný pomocník, který lze použít jako konvenční gril, sporák, pec a ohniště s uhlíkovými briketami nebo palivovým dřívím. Se svými čtyřmi základními funkcemi je možné provádět četné postupy přípravy a způsoby vaření.
Petromax Atago lze použít v kombinaci s holandskou pecí Petromax nebo s mřížkou a ohništěm. Stačí jednoduše umístit litinové nádobí (např. Petromax ft1, ft3, ft4.5, ft6 nebo ft9) na Atago. Pro jídlo z pánve lze umístit Petromax Griddle a Firebowl (fs48 nebo fs56) na Atago. Mísa nebo holandská trouba jsou pak kompletně obklopeny Atagem, výtěžek tepla je tak velmi vysoký. Navíc Petromax Atago přichází s grilovacím roštem, který slouží k jeho přeměně v konvenční gril. Bez grilovacího roštu lze Atago použít jako ohniště nebo v kombinaci s perličkou Petromax nebo čajovou konvicí pro přípravu teplých nápojů.Díky unikátní bez-montážní konstrukci je Atago v mžiku připraveno k použití. Při sklopení má výšku pouhých 15 cm, což oceníte při manipulaci i uskladnění.
K PETROMAX Atago nabízíme také příslušenství a doporučujeme také přepravní tašku.
Technické parametry:
Rozměry (složeno): 42 x 42 x 15 cm Rozměry (rozloženo): 42 x 42 x 28 cm Hmotnost: 6,1 kg Materiál: nerezPalivo: dřevěné uhlí, brikety, dřevo
Vyrobeno v Německu

Petromax Kamna / grill / ohniště 3v1 Atago od Petromax za cenu 6790 Kč

Katalogové číslo: ATAGO Kategorie: , ,
Výrobce:Petromax

Související produkty