0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Petromax Konvice – kávovar Tea and Coffee Percolator “Perkomax” Stainless

1 890 

Petromax Konvice – kávovar Tea and Coffee Percolator “Perkomax” Stainless od Petromax za cenu 1890 Kč

Popis produktu

Kávovar Petromax Percolator Vám není jen obyčejná konvice na čaj nebo kávu. Díky funkci “Perkomax” (filtrace vařené vody přes sítko) si vychutná Váš oblíbený čaj nebo kávu v plné intenzitě a chuti a to ať jste na cestách, doma, v kempu nebo v tábořišti.
Konvice – kávovar Petromax Percolator umožní díky svému objemu cca 2,1l připavit až 14 šálků Vašeho oblíbeného nápoje a lze jej použít pro všechny typy vařičů, vč. otevřeného ohně. Jako materiál je použita nerezová ocel, nesrovnatelná s použitým materiálem konkurenčích nerezových nádob. Samotný systém překapávání převařené vody “Perkomax” lze z konvice snadno vyjmout.
Funkce percolatoru je jednoduchá, ale účinná: V nádobě je zařízení s trubičkou a sítkem pro kávu nebo sypaný čaj. Vroucí voda stoupá v trubici a prochází propustným víkem v sypaném čaji nebo kávě, absorbuje chuť a mísí se se zbývající vodou. Čím víc cirkuluje voda v percolátoru, tím intenzivnější je chuť. Tento princip také uvolňuje ty nejlepší příchutě čaje a kávy. Díky skleněnému knoflíku ve víčku můžete sledovat celý proces. 
Technická specifikace:

Barva: nerez
Materiál: nerezová ocel
Objem konvice: 2,1 litru 
Příprava: 14 šálků
Dávkování: 3-5 lžičky kávy nebo čaje na hrnek
Hmotnost: 1050 g
Rozměry: (Ø x v) 210 mm x 205 x 160 mm

PETROMAX
Německá firma Petromax vyrábí a vyvíjí velmi odolné a trvanlivé produkty již více než 100 let. Petromax dává dohromady jak inovace tak tradici a výsledkem jsou produkty u kterých je kladen důraz na použitelnost, robustnost, vysokou odolnost a maximální životnost.
Vyrobeno v Německu.

Petromax Konvice – kávovar Tea and Coffee Percolator “Perkomax” Stainless od Petromax za cenu 1890 Kč

Katalogové číslo: PER-14-LE Kategorie: , ,
Výrobce:Petromax

Související produkty