0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Sawyer Vodní cestovní filtr SP134 TAP Filtration System

2 290 

Sawyer Vodní cestovní filtr SP134 TAP Filtration System od Sawyer za cenu 2290 Kč

Popis produktu

ČISTÁ VODA, VŽDY TAM KDE JI NEJVÍC POTŘEBUJETE – až 1890 l pitné vody za 1 den!!!

Představujeme Sawyer SP134 Tap Filter, nový přírůstek do řady vysoce výkonných systémů filtrace vody od společnosti Sawyer. Vychází technologicky z celosvětově nejpopulárnějších vodních filtrů Sawyer MINI a SQUEEZE. Filtr využívá dutá mikrovlákna, jejichž stěny tvoří membrána s velikostí pórů max. 0.1micron. 
NOUZOVÁ SITUACE – HAVÁRIE VODOVODNÍHO POTRUBÍ = 1890 litrů pitné vody za 1 DEN!

Filtr kompatibilní s vodovodními bateriemi Sawyer TAP odstraňuje veškeré biologické nečistoty a zaručuje v okamžiku dostatek pitné vody, právě když ji nejvíce potřebujete. Skvěle se hodí pro použití na cestách do všech koutů světa, během Vašeho kempování nebo v případě nenadálé nouzové situace, kdy může být ohrožena nezávadná pitná voda z běžného vodovodního řádu – SP134 Tap Filter System je snadno a rychle použitelný a filtruje až 1890 litrů pitné vody denně, bude Vám to stačit!?
Je to ideální zařízení pro použití při přírodních katastrofách, jako jsou povodně, hurikány, požáry, zemětřesení nebo prostě jen havárie vodovodního řádu. Chystáte se na cesty? Zvažte možnost využít Sawyer SP 134 Tap Filter jako svou kapesní záložní možnost jak si zajistit pitnou vodu ať se stane cokoliv – ideální pro všechny pochybné zdroje vody – v kempech, na festivalech, akcích, základních táborech a při cestování do zahraničí.

NEJÚČINNĚJŠÍ FILTRACE – PATENTOVANÁ Technologie SAWYER PointONE™
Technologie SAWYER PointONE™ s absolutní velikostí pórů 0.1micron použitá ve filtrech Sawyer zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií, prvoků, E. Coli, Giardia, Vibrio cholerea, Salmonella Typhi, Leptospiróza a 100% mikroplastů a překračuje tak velmi přísné americké nároky EPA a NSF.

Všechny filtry se vyrábí v USA a jsou testovány dle norem pro pitnou vodu dle ČSN.
Filtrovaná voda přes zařízení Sawyer SP128/129 vyhovuje normě pro pitnou vodu platnou pro ČR a EU: (SOP 06.0.52, ČSN EN ISO 9308-1 a SOP 06.0.3, ČSN EN ISO 6222)Filtrační zařízení Sawyer SP134 splňuje požadavky pro EU dle 2008/60/EC, 95/45/EC a  2008/84/EC
OKAMŽITÁ INSTALACE – BLESKOVÁ FILTRACE

Filtr Sawyer SP134 TAP je intuitivní. Jednoduše jej připojte ke standardnímu průměru vodovodní baterie (o velikosti 17–20 mm) nebo k hadicovému zahradnímu kohoutku, jednoduše zapněte vodu a přefiltrujte ji do čisté nádoby. Malý a lehký filtr Sawyer SP134 Tap je navržen tak, abyste jej mohli mít kdekoliv po ruce v jakékoli zásuvce, toaletní tašce, přihrádce Vašeho auta nebo nouzovém zavazadle. Při zpětném proplachování filtru vždy používejte vyšší tlak, abyste maximalizovali průtok a životnost filtru! Filtr lze čistit díky nástavci zpětným průplachem z vodovodního řádu.
GLOBÁLNÍ ROZMĚR – ZAMĚŘENÍ TAM KDE JE NEJVÍCE POTŘEBA

Vývoj filtru Sawyer SP134 TAP Filtration System vychází z globálních iniciativy společnosti Sawyer v oblasti dobrých životních podmínek a poskytuje díky Sawyer Tap Filtru zcela novou možnost rodinám a komunitám po celém světě získat přístup k výhodám technologie filtrace vody Sawyer a tím i pitné vody. Filtry Sawyer byly distribuovány na mezinárodní úrovni, aby přinesly čistou vodu rodinám v nouzi, včetně některých přenosných / cestovních filtrů Sawyer, které jsou používány permanentně jako statické i po více než 10 letech. Nový SP 134 Tap Filter tak rozšiřuje dosah charitativní divize značky Sawyer International a zajistí čistou vodu tam kde je to nejvíce potřeba.

 
Technická specifikace:

ŽIVOTNOST:
Až 1890 l / den

PRŮTOK:
Cca 3 l / min.

MATERIÁL FILTRU:
Membrána z dutých vláken – technologie SAWYER PointONE™

ODSTRAŇUJEÍ:
Bakterie, prvoky, E. Coli, Giardia, Vibrio cholerea, Salmonella Typhi, Leptospiróza a mikroplasty

NEJLEPŠÍ PRO POUŽITÍ:
Nouzová připravenost, cestování, obytné automobily, kempy, festivaly, zahrady, kempy, osady, cestování

HMOTNOST:
114 g

ROZMĚRY:
3,8 x 13,5 cm

Obsah balení:

Filtr na vodu Sawyer SP134 Tap Filtration
Hadička 60 cm
Adaptér pro zpětné čištění připojení k baterii (17-20 mm) – vhodné pro čištění filtru
Náústek
Redukce pro připojení zahradních kohoutků 28mm (POZOR má menší stoupání závitu, není tedy kompatibilní s PET láhevmi)
Redukce pro připojení hadičky
Oboustranné šroubení
Náhradní těsnění

+ VÝHODY filtru – Sawyer SP134:

je kompaktní a skvěle se hodí pro jakékoliv použití
obrovská variabilita využití
ve srovnání s konkurenčními filtry má propustnost 0.1 micron čímž je zaručena výrazně vyšší účinnost filtru
nemá žádné pohyblivé součásti, které by se mohly rozbít
nevyžaduje pumpování
nevyužívá žádné chemikálie, takže nijak negativně neovlivňuje chuť vody
průtok filtru cca 3 litry / minutu
kompatibilita s většinou vodovodních baterií 17-20 mm

– NEVÝHODY filtru – Sawyer SP134:

Po přefiltrování vody NESMÍ ZMRZNOUT! Došlo by k poškození porézní membrány platí v podstatě pro všechny porézní filtry). Při použití v mrazivém prostředí je nutné nosit filtr např. v náprsní kapse nebo jinde na těle vzhledem ke své velikosti je to bez problémů) do doby dokud filtr důkladně nevysušíte.
Není plně kompatibilní se skládacími láhvemi a PET láhvemi o průměru 28 mm

Video recenze od Krakena + způsoby čištění + test filtrace Fanty a vína 🙂
 
UPOZORNĚNÍ

Pokud chcete mít jistotu, že kupujete originální výrobek Sawyer, nakupujte vždy od autorizovaných prodejců Sawyer. Kompletní záruka a servis produktů Sawyer se vztahuje pouze na zboží zakoupené od autorizovaných prodejců v daném regionu. (SEZNAM PRODEJCŮ NAJDETE NA www.sawyer.cz)
Po přefiltrování vody NESMÍ FILTR ZMRZNOUT! Může dojít k poškození porézní membrány (platí v podstatě pro všechny porézní filtry). Při použití v mrazivém prostředí je nutné nosit filtr např. v náprsní kapse nebo jinde na těle (vzhledem ke své velikosti je to bez problémů), a to do doby dokud filtr důkladně nevysušíte.

REFERENCE A ZKUŠENOSTI

Technologie filtrů SAWYER
Nejčastěji kladené dotazy na filtry SAWYER
Jak správně čistit filtry SAWYER?
Podívejte se jak filtry SAWYER mění svět!
Postřehy z dlouhodobého testování

Vyrobeno v USAZáruka 24 měsíců + doživotní záruka Sawyer (vztahuje se na samotný filtr, nikoliv na příslušenství)

Sawyer Vodní cestovní filtr SP134 TAP Filtration System od Sawyer za cenu 2290 Kč

Katalogové číslo: SP134 Kategorie: , ,
Výrobce:Sawyer

Související produkty