0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Victorinox Pevný nůž Venture Pro, Black – 3.0903.3F

3 390 

Victorinox Pevný nůž Venture Pro, Black – 3.0903.3F od Victorinox za cenu 3390 Kč

Popis produktu

Funkčně bezchybný je tento full tang nůž, který integruje skvělý nosný systém a vše potřebné pro bushcraftová dobrodružství do jednoho balení. Venture Pro je tak zdatný v přírodě, jak jeho název napovídá. Osvědčená geometrie plochého broušení vyniká v přesném řezání a integrovaný přítlačný důlek promění nůž v část sady na rozdělání ohně tzv. bow-drillem (třením dřev), kterým můžete rozdělat oheň. Objevte bushcraftové dovednosti další úrovně.
BUSHCRAFT TIP: Pokud byste se rádi naučili rozdělání ohně pomocí alternativních a primitivních způsobů, doporučujeme navštívit jeden z našich kurzů pod vedením Honzi Jirky, který je k dispozici ZDE
Kraken pro Vás již připravuje rozsáhlou RECENZI nože Victorinox VENTURE
Význačné vlastnosti nožů řady Venture

Full tang outdoorový nůž s nosným systémem
Protiskluzová rukojeť s přítlačným vrtákem
Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli

Venture collection – Vše záleží na detailech
ČepelOdborně vyrobená z ocelové slitiny, nerezové oceli 14C28N s tvrdostí 59 HRC. Jedná se o čepele, které mají konstrukci „full tang“, jsou přirozeně pružné a udržují si vynikající ostří. Čepel typu drop point poskytuje jemnou špičku pro přesné řezbářské úkoly. Přesto si tento jemný hrot stále zachovává dostatečnou pevnost pro provádění středně náročných pákových úkolů. Přední výčnělek pro zapření prstů při silových řezných aktivitách umožňuje maximální kontrolu nad přesnými řezy.
Osvědčený design s plochým výbrusem vyniká v mnoha oblastech a poskytuje:

Vynikající výkon pro řezbářství
Velmi dobrou spolehlivost pro kempování, turistiku a outdoorové úkoly
Snadné broušení čepele
Vynikající schopnost krájení v outdoorové “kuchyni”

RukojeťKonstrukce “Powerzone” (profilované čáry označují zóny, kde lze vyvinout největší sílu) a mikrostruktura a tvar ergonomické rukojeti zajišťují pohodlný a bezpečný úchop za všech povětrnostních podmínek. Rukojeť je vyrobena z polymeru (TPE) a je také mimořádně odolná. Speciálně navržená opěrka pro palec nabízí pohodlí a kontrolu při používání specializovaných řezbářských technik, jako je řezání tahem, pinch-grip nebo power cut.
Hrot – rozbíječVyčnívající hrot je vybaven ostrou 90° hranou pro snadné škrábání (dřeva a hoblin pro podpal), rozbíjení (ořechů a semena), mlácení a drcení. Do šestihranného otvoru se vejde plochý vrták dodávaný v sadě Venture Pro. Lze jej navíc použít jako otvor pro šňůru pro větší bezpečnost a pohodlí při sekání dřeva.
PouzdroPouzdro chrání a uchovává nůž. Je symetrické, takže čepel lze vložit oběma směry a je stejně vhodné pro praváky i leváky. Odvodňovací otvory v pouzdře umožňují, aby čepel nože po použití vyschla. Upevněním pouzdra na nůž vznikne nástavec pro vrtání. Kromě toho všeho lze pouzdro použít také jako účinné dmychadlo pro rozdělávání ohně.
Poutko na opasekJe vyrobena z pevného popruhu a lze ji nosit na opasku nebo v systému Molle. Integrovaný elastický kroužek nůž snadno a rychle zajistí.
Rozměry a technické parametry nože:

Čepel 10.5 cm
Výška 40 mm
Délka celkem  242 mm
Hmotnost 210 g
Vystouplý hrot s – šestihranným otvorem – otvorem na šňůrku
Průduch na rozdělávání ohně

Victorinox Pevný nůž Venture Pro, Black – 3.0903.3F od Victorinox za cenu 3390 Kč

Katalogové číslo: 3_0903_3F Kategorie:
Výrobce:Victorinox

Související produkty