0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

DD Hammocks Hamaka Camping – OLIVE

1 290 

DD Hammocks Hamaka Camping – OLIVE od DD Hammocks za cenu 1290 Kč

Popis produktu

Jednovrstvá DD Hammocks Camping – je zipem celo uzavíratelná, prodyšná hamaka s dvojitým dnem pro vložení karimatky nebo zakokonování se v hamace. Hamaka má velmi užitečné vnitřní kapsy na věci. Velmi bytelná a pohodlná hamaka.

Má prodyšný dvojitý plášť, kterým se dá hamaka podélným, dvou-jezdcovým zipem zcela uzavřít a spát v hamace tzv.”zakokonovaný”. Při spaní v otevřené hamace lze mezi dvojitý pláť vložit karimatku, která je tak pevně fixována. Skvěle najde uplatnění i v zimě, kdy není potřeba moskytiéra, výhodou je i nízká hmotnost. Je vyrobena z prodyšného, příjemného Nylonu.
 
 
Pro použití v deštivém počasí doporučujeme kombinaci s bivakovací plachtou DD Hammocks 3x3m.
Velmi doporučujeme k produktu pořídit balící rukáv DD Hammocks, který velmi šikovně usnadní uvázání i sbalení hamaky.
Technické parametry

Velikost: 2,7×1,4m (komfortní pro výšku postavy do 197 cm a 125 kg)
Hmotnost: 650g (bez úvazů, které ale součástí balení)

Balení obsahuje:

10m úvazů
pytlík na hamaku

Doporučené příslušenství

Krycí plachta nad hamaku – ideální rozměr cca 3×3 m. Poskytne dostatečně velký prostor nad hamakou, pod ní lze uložit a usušit oblečení, uložit vybavení, převléknout se, uvařit si. Větší rozměr 3×4,5m je vhodný, pokud vyžadujete extra prostor.
Moskytiéra SuperLight k této hamace. Součástí moskytiéry je i rozměrná kapsa na věci,spolu s lankem pro její zavěšení uvnitř hamaky.
Zateplení hamaky-Underblanket. Zaizoluje celý plášť hamaky, i v bocích. Současně tím, že je undeblanket  upevněn k hamace z vnějšá části, nemá pohyb těla v hamace vliv na polohu a umístění a posun izolace, která je tak upevněna vždy v ideální pozici.

DD Hammocks Hamaka Camping – OLIVE od DD Hammocks za cenu 1290 Kč

Katalogové číslo: DDH-CAMP-OLIVE Kategorie: , , ,
Výrobce:DD Hammocks

Související produkty