0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Helle Nůž zavírací Kletten 662

3 790 

Helle Nůž zavírací Kletten 662 od Helle za cenu 3790 Kč

Popis produktu

Kletten je zatím nůž s nejmenší čepelí od Helle. S hmotností 84 gramů, prvním EDC nožem norské firmy Helle, a je ideálním společníkem pro jednoduché každodenní úkoly. Na základě 87 let skandinávského designu je Kletten kvalitní gentlemanský nůž s tenkým, elegantním designem a rukojetí ze dřeva Kebony Wood.
 
Charakteristická tmavá kresba pevného dřeva Kebony dodávají každému noži jedinečnost vzoru a barvy, vložky nože z nerezové oceli a stabilní systém pojistky lockback. Výsledkem je, že se Kletten při používání  funguje jako malá pevná čepel ve Vašich rukou. Přední chránič prstů a tvar zajišťují bezpečné uchopení třemi prsty. Při složení měří pouhých 8 cm. Kletten čepel délky 55 mm je vyrobena z proslulé trojité laminované nerezové oceli Helle se skandinávským plochým broušeným ostřím jako břitva.
Kletten je určen pro malá dobrodružství, nebo jako nůž pro každodenní nošení. Je pojmenován po kopci s výhledem na vesnici Holmedal, který je pro místní obyvatelé místem kam vyrazit ven po práci. Kletten znamená v norštině „malá hora nebo velký kopec“ – výstižný popis v mnoha ohledech. 
Technické parametry:

Název:
Kletten

Hmotnost:
84 g

Materiál čepele:
Trojitá laminovaná nerezová ocel

Tloušťka čepele:
2,7 mm

Délka čepele:
55 mm

Materiál rukojeti:
Bříza

Délka rukojeti:
80 mm

Design:
Helle design

Produkt kód:
662

Vyrobeno v Norsku

Helle Nůž zavírací Kletten 662 od Helle za cenu 3790 Kč

Katalogové číslo: C381460113 Kategorie: , ,
Výrobce:Helle

Související produkty