0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Opinel My first VRI 7 Inox, 8 cm, BLUE

330 

Opinel My first VRI 7 Inox, 8 cm, BLUE od Opinel za cenu 330 Kč

Popis produktu

Tradiční zavírací nůž Opinel s rukojetí z růžově lakovaného habrového dřeva a čepelí z nerezové oceli se zaoblenou špičkou, vybavený pojistkou ViroBlock. Délka čepele je 8 cm.
Francouzské zavírací nože Opinel jsou generacemi prověřenou klasikou. První zavírací nůž Opinel byl vyroben v roce 1890 a od té doby jsou tyto zavírací nože vyhlášené svou spolehlivostí, dlouhotrvající ostrostí, všestranností a tradičním – nezaměnitelným tvarem a designem. Ručně broušená čepel vyrobená z vysoce kvalitní švédské oceli, kvalitní a silně lakovaná odolná dřevěná rukojeť.Kolekce nožů My first OPINEL je určena jako první nůž dětem starším 7mi let, případně jako piknikový nůž na roztírání másla, krájení ovoce a zeleniny.
Nerezová leštěná ocel je díky antikorozním vlastnostem chromu maximálně odolná korozi a prakticky bezúdržbová s excelentní dlouhotrvající ostrostí.Rukojeť je vyrobena z růžově lakovaného habrového dřeva a je silně lakovaná pro zvýšenou odolnost.Nůž je vybaven patentovanou pojistkou ViroBlock – nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.Zaoblená čepel pro bezpečné používání, ostrá jako u standardních nožů Opinel.

čepel se zaoblenou špičkou z leštěné nerezové oceli
rukojeť z červeně lakovaného habrového dřeva
pojistka ViroBlock
délka čepele 8 cm

Vyrobeno ve Francii

Opinel My first VRI 7 Inox, 8 cm, BLUE od Opinel za cenu 330 Kč

Katalogové číslo: 001700B Kategorie: , ,
Výrobce:Opinel

Související produkty