0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Silky Náhradní pilový list Pocketboy OUTBACK Edition 170-10

710 

Silky Náhradní pilový list Pocketboy OUTBACK Edition 170-10 od Silky za cenu 710 Kč

Popis produktu

Náhradní pilový list určený pro pily Silky Pocketboy 170-10 nebo Silky Pocketboy OUTBACK Edition 170-10
Pilové listy řady Outback jsou opatřeny černým ochranným povlakem ze směsi niklu a cínu. Tento jedinečný povlak zvyšuje životnost listu, poskytuje neuvěřitelný řezný výkon, díky němuž se pily Outback snadno vyrovnají nejen s řezáním dřeva, ale také s řezáním kostí. Matný povrch brání odrazu světla, proto mohou být Silky pily ideálně používány i vojáky.
3x tvrdší pilový list
Čepel je vyrobena přesnou laserovou technikou z vysoce uhlíkové oceli odolné proti opotřebení a mechanickému poškození. Prvkem, který odlišuje tyto pilové listy od konkurence na trhu, je jedinečný proces kalení. Zuby čepelí jsou zahřáté a kalené pouze na okrajích ( impulsní kalení ), takže zůstávají ostré až třikrát déle než nevytvrzené zuby.
Zuby Mirai Me
Pilové listy Silky mají speciální profil zubů Mirai Me se 4 úhly řezu. Pilový list s takovou konstrukcí umožňuje plynulé podélné, příčné a diagonální řezy a pokaždé zanechává hladký povrch. Pro zvýšení efektivity a pohodlí při řezání má pilový list kónický řez (tvar přesýpacích hodin), který téměř úplně eliminuje zaklínění pilového listu v materiálu a poskytuje výjimečnou lehkost a plynulost práce bez ohledu na tvrdost materiálu.
Technické parametry:

Délka ostří: 170 mm
Zubů/30 mm: 10 středně velkých
Záruka 24 měsíců

Kompletní recenze pilky SILKY Outback Edition od Krakena ZDE

Jak provést výměnu pilového listu pily SILKY? Kompletní článek od Krakena na BUSHCRAFTportal.cz
Chcete vědět jaké vlastnosti má použitý materiál a jednotlivé typy ozubení, jak je to s broušením a údržbou? KLIKNĚTE ZDE

Silky Náhradní pilový list Pocketboy OUTBACK Edition 170-10 od Silky za cenu 710 Kč

Katalogové číslo: KSI75117 Kategorie: , , ,
Výrobce:Silky

Související produkty