0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Morakniv Garberg Multi-Mount

2 970 

Morakniv Garberg Multi-Mount od Morakniv za cenu 2970 Kč

Popis produktu

Fenomén jménem FULLTANG!
Nůž Morakniv Garberg je navržen tak aby byl extrémně odolnoý v každé situaci, byl navržen podle požadavků stávajících zákazníků, kteří si nože Morakniv oblíbili. Vznikl tak nejodolnější z nožů značky MORA, ve hřbetu má celých 3,2 mm. Na čepel byla použita uhlíková ocel / carbon steel, která je vyrboušena do scandi-výbrusu, který zajišťuje skvělou řezivost nože a současně snadné broušení. Díky full-tangové kosntrukci navíc zvládne veškeré bushcraftové dovednosti a s nožem se nemusíte bát pustit se do sekání, štípání, nebo bathonigu. Hřbet nože je lehce broušen, aby umožnil křesání pomocí firesteelu. Rukojeť je vytvořena z extra odolného polyamidu, který velmi dobře padne do ruky a zajištuje bezpečnost proti vyklouznutí, zdrsnění mv designu zn. MORA.

Nabízí tak skvělý úchop jak v mokré ruce, tak v rukavicích. Konec rukojeti je opatřen průchodem pro jistící provaz a přiznaný fulltang může sloužit jak ke křesání tak k dalším bushcraftovým aktivitám (škrábání, drcení apod.)
Tato varianta obsahuje pouzdro Multi-Mount – kombinace kůže a nylonu umožňující mnoho variant nošení, vč. připevnění na sáně nebo kánoi, případně pomocí MOLE vazby na batoh a spoustu dalších.
Technické parametry:

Čepel
sandvik-nerez – 14C28N; 109 mm

Střenka

plast / pryž

Pouzdro
kožené

Hmotnost

272 g

Rozměr

tloušťka čepele 3,2 mm

Barva
černá

Délka
229 mm

Délka čepele
109 mm

Vyrobeno ve Švédsku.

Morakniv Garberg Multi-Mount od Morakniv za cenu 2970 Kč

Katalogové číslo: GBR-SS-MM Kategorie: , ,
Výrobce:Morakniv

Související produkty